• Informacje na temat:

  jedna jedyna

Artykuły na temat: jedna jedyna
 • "Zanim się pojawiłeś" : Jedna jedyna

  ...przede wszystkim w dość nadętych dialogach. Najważniejszy chyba jest jednak sam finał opowieści i specyficzny jak na tego typu produkcję "happy end". Szacunek dla twórczyń, że nie poddały finałowej sceny...

 • 10. Festiwal Krytyki Filmowej Kamera Akcja: Jedyna taka impreza w Polsce

  W dniach 17-20 października w Łodzi odbył się 10. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2009 roku przez studentów filmoznawstwa UŁ. Z racji okrągłej edycji organizatorzy oraz uczestnicy często zwracali uwagę na drogę, jaką w ciągu dekady przeszła jedyna w Polsce impreza w pełni poświęcona krytyce filmowej.

 • Wolność moja jedyna

  ...z wolnością haseł i ich definicje. Jedna z nich przykuwa moją uwagę: " mahatma w Indiach - tytuł osoby godnej czci z racji jej wzniosłych zasad, mądrości i bezinteresowności. Przydomek Gandhiego(...) przed narwańcami. Widziałem kiedyś w Berlinie gościa, który masturbował się w kiosku z taką gazeta w ręku. Sprzedawca w Los Angeles wyprowadził mnie jednak z błędu. " Kids " - powiedział krótko...

 • Refused: Jedyny koncert w Polsce

  23 września w klubie Proxima w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce wystąpi pochodzący ze Szwecji Refused, uznawany za jeden z najważniejszych europejskich zespołów hardcore-punkowych.

 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Slash: Sztuka to jedyna rzecz, w jakiej jestem dobry

  ...gitary Les Paul są lepsze niż Stratocaster? - Wiesz, sprawa z gitarami jest taka, że jedna gitara jest niekoniecznie lepsza od drugiej. To znaczy: Straty to Straty i ludzie je kochają, a ja kocham to(...) wybrać gitary, kto wie, co bym robił w życiu - prawdopodobnie to byłoby coś związanego nieco ze sztuką, bo to jedyna rzecz, w jakiej jestem dobry. Bardzo możliwe, że byłbym ilustratorem - nie...

 • ​Cynthia Erivo: Jedyna taka aktorka w tym roku

  ...​Cynthia Erivo to jedyna czarnoskóra aktorka nominowana do Oscara w 2020 roku. Ale gwiazda nie czuje się przez to w żaden sposób wyróżniona. Mówi wprost. "To bardzo smutne, że nie ma innej czarnoskórej kobiety wśród nominowanych".

 • Jedyny pokaz albumu wizualnego "Lemonade" Beyonce w HBO2

  Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca o godz. 21 w HBO2 odbędzie się polska premiera i jednocześnie jedyna emisja "Lemonade" - albumu wizualnego Beyoncé towarzyszącego jej najnowszej płycie. "Lemonade" to, jak mówi Beyoncé, projekt konceptualny oparty o podróż każdej kobiety poprzez samoświadomość i uzdrowienie.

 • Jedyna kobieta z nagrodą w Cannes

  Na uroczystej gali wieńczącej 66. edycję festiwalu filmowego w Cannes spośród biorących udział w konkursie głównym filmów i ich twórców uhonorowana została tylko jedna kobieta. Jest nią Bérénice Bejo, której przyznano wyróżnienie dla Najlepszej Aktorki za rolę w "Przeszłości" ("The Past") - nowym filmie reżysera "Rozstania".

 • Film o jedynej kobiecie, która wygrała rajd Paryż-Dakar

  Jutta Kleinschmidt przeszła do historii w 2001 roku. Jako pierwsza kobieta zwyciężyła wtedy bowiem w prestiżowym Rajdzie Paryż-Dakar. Była zarazem pierwszym obywatelem Niemiec, który wygrał ten morderczy wyścig. Teraz powstanie o niej film.

Zdjęcia na temat: jedna jedyna
Wideo na temat: jedna jedyna
 • "M jak miłość": 18 lat minęło jak jeden dzień

  - Jesteśmy już dojrzali. Myślę, że spokojnie dojedziemy do pełnej dojrzałości, czyli do 21 lat - powiedziała wzruszona Teresa Lipowska i dodała - Jestem jedyną aktorką tutaj, która była na planie pierwszego odcinka. Z okazji nowego, jubileuszowego sezonu, zmieniła się czołówka serialu. Poprzednia po prostu się... przeterminowała. Wszystko przez obecność w niej postaci i wcielających się w nich aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. W ostatnich kilku...

 • "Tysiąc i jedna noc": Historia Szeherezady i Onura

  Szeherezada Evliyaoglu (Bergüzar Korel) jest utalentowaną architekt, która odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Niewiele osób wie, że jest także samotną matką pięcioletniego chłopca chorego na białaczkę. Pewnego dnia jej poukładane życie zmienia się, gdy lekarz oznajmia jej, że syn potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku kostnego. Operacja kosztuje dwieście tysięcy dolarów. Zdesperowana Szeherezada decyduje się prosić o pomoc jedyną osobę, która może dysponować takimi pieniędzmi, swojego...

 • Rozstanie Beaty Tadli?

  Jej rozstanie z Jarosławem Kretek wzbudziło spore emocje w show-biznesie. Kolorowe magazyny są zdania, że to już definitywny koniec miłości celebrytów, a jedyną rzeczą która ich obecnie łączy jest praca w jednej stacji telewizyjnej.

Dyskusje na temat: jedna jedyna