• Informacje na temat:

  jedna lekcja

Artykuły na temat: jedna lekcja
 • "Sorry We Missed You": Lekcja życzliwości

  Współpraca z Kenem Loachem to lekcja życzliwości, szacunku do innych i wielkiej empatii - mówili Debbie Honeywood i Kris Hitchen, odtwórcy głównych ról w filmie "Sorry We Missed You" Kena Loacha. Najnowszy obraz brytyjskiego był jednym z filmów walczących o Złotą Palmę na zakończonym właśnie festiwalu w Cannes.

 • ​"McImperium" : Krótka lekcja biznesu

  Założyciel McDonald’s Corporation Ray Kroc był zdecydowanym propagatorem hasła "fortuna sprzyja odważnym". Jak zwykł mawiać: "jeśli nie umiesz ryzykować, biznes nie jest dla ciebie". Dlatego oglądając swoją historię na dużym ekranie oczami Johna Lee Hancocka, Kroc z pewnością miałby twórcy nieco do zarzucenia. Powód? "McImperium" to jedna z najbardziej zachowawczych biografii ostatnich lat.

 • Małgorzata Pieczyńska: Najcenniejsza lekcja

  Znakomita aktorka. Kobieta, która emanuje niezwykłym optymizmem. Niedawno skończyła 60 lat i czuje się znakomicie. Jej najsłynniejsze role pochodzą z filmów "Wierna rzeka", "Jezioro Bodeńskie", "Komediantka" i "Piłkarski poker". Właśnie wróciła na plan "M jak miłość", gdzie ekipa oraz aktorzy nagrywają nowe odcinki.

 • "Kult. Film": Lekcja bezgranicznej przyjaźni

  Kult: 37 lat na scenie i kilkanaście albumów na koncie - w tym kilka przełomowych dla polskiej sceny muzycznej, a także dla społeczno-politycznego wymiaru naszej rzeczywistości. Jaki obraz zespołu i postaci Kazika Staszewskiego wyłania się z dokumentalnego filmu Olgi Bieniek?

 • Doda: Jedna na milion

  ...kobietom. Rozumiem, że tak silnym jak Pani? - Niekoniecznie takim jak ja, jestem jedna na milion. (śmiech) Wcale nie dlatego, że uważam się za najlepszą. Po prostu ciężko znaleźć drugą tak(...) spełnienia i realizacji planów? - Jestem na takim etapie, że nie wiem, czy pragnę miłości. Pod tym względem dostałam mocno w kość. To była kolejna ważna życiowa lekcja, więc jest mi dobrze tak, jak jest...

 • "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  W poniedziałek o 20:25 TVP1 pokaże premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Lekcja polskiego". Sztukę Anny Bojarskiej o uczuciach, które połączyły gen. Tadeusza Kościuszkę z młodą uczennicą Emilią Zeltner wyreżyserował Mariusz Malec. W główną rolę wciela się Artur Żmijewski.

 • Premiera spektaklu "Lekcje stepowania" Krystyny Jandy

  ...stepowania" w 2005 roku na potrzeby łódzkiego Teatru Powszechnego. Jej zdaniem obecnie tekst Richarda Harrisa jest jednak znacznie bardziej aktualny z punktu widzenia polskiego społeczeństwa. Problemy(...), bagatelizująca problemy. Niefrasobliwy styl życia stanowi jednak tylko przykrywkę - w rzeczywistości Sylwia boryka się z prawdziwymi dramatami, a lekcje stepowania są dla niej formą odskoczni od kłopotów...

 • Ciężka lekcja Mili Kunis

  ..."Ksiega ocalenia" . Po "Black Swan" ma zamiar jednak zrobić sobie przerwę. "Jedyną rzeczą, na jaką mam teraz ochotę, jest jedzenie. Padam z nóg. Chcę tylko jeść i nic nie robić" - kończy aktorka.

 • Dominika Gwit: Lekcja od życia

  Kiedy z powodzeniem walczyła z otyłością, wszyscy z podziwem patrzyli na jej metamorfozę. Efekt jojo, jaki dopadł Dominikę Gwit, niektórzy nazywali porażką. Ona sama przyznaje, że to była lekcja, która nauczyła ją, że szczęścia nie da zmierzyć za pomocą łazienkowej wagi.

 • Lekcja historii, świadectwo nietolerancji

  Retrospektywa filmów reżyserskiego duetu Rob Epstein-Jeffrey Friedman, która odbyła się w ramach krakowskiego festiwalu "O miłości między innymi", to nie tylko przykład świetnego kina dokumentalnego, lecz również - a może przede wszystkim - wstrząsająca lekcja historii.

Zdjęcia na temat: jedna lekcja
Wideo na temat: jedna lekcja
 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William powiedział, że George lubi balet. Dla księcia Williama mam wiadomość: zobaczymy, jak długo to potrwa” -...

 • Treningi Ewy Chodakowskiej na stałe zastąpią tradycyjne lekcje WF-u?!

  Ewa Chodakowska nie kryje satysfakcji z tego, że wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością. Z jej pomysłu korzystają uczniowie na każdym szczeblu edukacji i dzięki temu nudne do tej pory zajęcia z wychowania fizycznego stały się nie lada atrakcją. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”. – W zależności od tego, jak nauczyciel prowadzi lekcję WF-u, tak dzieci reagują. W jednych szkołach...

 • "Na Wspólnej": Seks z uczennicą!

  Norbert rozpoczyna praktyki nauczycielskie w liceum. Podczas pierwszej lekcji z przerażeniem odkrywa, że jedna z uczennic to Gabi - dziewczyna, z którą ostatnio uprawiał seks w toalecie pubu! Co jeszcze wydarzy się w 2145. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: jedna lekcja