• Informacje na temat:

  jedna wpadła

Artykuły na temat: jedna wpadła
 • "1917": Jedno ujęcie

  24 stycznia 2020 roku na ekranach polskich kin zadebiutuje najnowszy film Sama Mendesa "1917". Twórca takich filmów, jak "American Beauty" czy dwóch odsłon przygód agenta 007 - "Skyfall" i "Spectre", tym razem zabiera widzów na front I wojny światowej. Właśnie pojawił się finalny zwiastun tej produkcji.

 • Gordon Ramsay wpadł w szał, bo zabrakło mięsa na planie "MasterChef Australia"

  Gordon Ramsay uchodzi za perfekcjonistę i mistrza ciętej riposty. Tym razem w trakcie prowadzenia zmagań drużyn kucharskich najpierw oniemiał, a później wpadł w panikę. W końcu na członków jednego z zespołów spadła rekordowa liczba bluzgów. Rekordowa nawet, jak na Gordona.

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  Który z zawodników jest najsilniejszy i najlepiej gotuje, a kto awansował dalej? W czwartym odcinku uczestnicy, oprócz codziennych obowiązków wojowników MMA, musieli się zmierzyć z niecodziennymi zadaniami. Blanka Lipińska sprawdziła ich umiejętności gotowania, a Mariusz Pudzianowski przygotował dla nich trening prawdziwego strongmana. W „Tylko Jeden” doszło także do zaskakującej zmiany składu.

 • Rihanna wpadła w szał

  Popularna piosenkarka Rihanna wpadła w szał, kiedy aktor Michael Cera klepnął ją w pupę w trakcie jednej z imprez. Barbadoska gwiazda spoliczkowała Cerę krzycząc: "Nie dotykaj mojego tyłka, dziwko". Na szczęście to tylko scena z nowego filmu gwiazdy - "This is The End".

 • "Polański wpadł w pułapkę"

  Włoski reżyser i aktor Michele Placido uważa, że Roman Polański "wpadł w pułapkę", a jego zatrzymanie w sobotę w Zurychu "było czynem niestosownym, jeśli nie nielegalnym" - pisze w środę dziennik "La Repubblica".

 • Gruszka wpadła do Warszawy

  Międzynarodowa kariera Karoliny Gruszki nabiera rumieńców. Gwiazda występuje w najnowszym filmie Iwana Wyrypajewa, twórcy słynnej "Euforii". Aktorka wpadła na chwilę do Warszawy w związku z premierą "Listów miłosnych" Mariany Alcoforado w wersji audio.

 • Tadeusz Łomnicki i Gustaw Holoubek: O jednego mistrza za dużo

  ..., a on wtedy przylał mi laską w kręgosłup. Ale tak, że aż jęknąłem i mało nie zemdlałem". Także Holoubek znalazł się w Katowicach (został dyrektorem artystycznym teatru), jednak Łomnicki pierwszy(...) niego: Tadziu, on do niej - Magdzior. Poważniejszego związku jednak nie stworzyli, ponieważ dyrektor Teatru Dramatycznego zaproponował Zawadzkiej główną rolę kobiecą w sztuce Calderona "Życie jest snem...

 • "Plebania": Wpadnie w pułapkę?

  ...sytuacji finansowej, jak mówiono. Skoro złodziej od razu znalazł dziesięć tysięcy w kancelarii, to jakimi środkami naprawdę dysponuje proboszcz? Wkrótce wyjdzie na jaw jeszcze jedna sensacja. Pieniądze...

 • Jak wpadła na bliźniaka?

  Miała zostać dentystką, jak babcia. Gdyby Agnieszka Więdłocha trzymała się wyboru, nie oglądalibyśmy jej w "Czasie honoru" , ani w... "M jak miłość" .

Zdjęcia na temat: jedna wpadła
Wideo na temat: jedna wpadła
 • Jedna z najtragiczniejszych śmierci w polskim show-biznesie! Wspomnienie Ewy Sałackiej

  Ewa Sałacka była jedną z najbardziej lubianych w naszym kraju aktorek. Kiedy 23 lipca 2006 roku media poinformowały o jej tragicznej śmierci, nikt nie chciał uwierzyć, że już nigdy nie zobaczymy jej w nowych rolach, nowych filmach, nowych serialach. Przyczyną śmierci Ewy było uduszenie po użądleniu osy, która wpadła do gardła aktorki podczas rodzinnego obiadu. Nawet natychmiast udzielona pomoc

 • Dawid Kwiatkowski w serialu "Szkoła"!

  Czy Dawid Kwiatkowski zmienia zawód? Wokalista wpadł z wizytą na plan serialu "Szkoła", gdzie pozował na ściance i rozdawał autografy. Czyżby miał pojawić się w jednym z odcinków produkcji? Jak widać, nie może narzekać na brak zainteresowania.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Odcinek 380.

  konieczna będzie pomoc technika Kowalskiego i patolożki Pakulskiej. Dla Bolka będzie to doskonała okazja, żeby zacieśnić kontakty z piękną Julią, która już dawno wpadła mu w oko.

Dyskusje na temat: jedna wpadła
 • Re: "Klan": Andrzej Strzelecki wrócił do pracy mimo choroby

  No cóż... Z jego powodu zabiła się jedna aktorka, inna próbowała, a jeszcze inna wpadła w depresję i żyje od wielu lat w Skolimowie. Karma wróciła.

 • Re: Cezary i Żaneta Pazurowie: Do dziś czuje zadrę w sercu

  Brawo Ty. Widzę czasem zombie ze słuchawkami w uszach zaopatrzone w swojego boga z nadgryzionym jabłkiem. Kiedyś nawet zatrzymałem się w miejscu i jedna łania wpadła na mnie. Zrobiła oczy jak Szrek i powiedziała przepraszam. Ja spłętowałem słońce nie tak szybko, nawet nie znam Twojego imienia.

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Tu akurat się zgadzam ze Szczepański -bis ! najwyższa pora pogonić tych ramoli Biorą 10000 zł. za dzień zdjęciowy .Ile to kosztuje . A co tam się działo ? Jedna wpadła w alkoholizm , drugi się napił ,wsiadł do samochodu walnął człowieka i dał dyla .Tworzyć nowe seriale z młodymi aktorami a stare babcie niech niańczą wnuki.

 • Re: "M jak miłość": Dwie wielkie tragedie sprawią, że Małgosia powróci?

  Nie trawie jakoś tego Tomka. Taki mamlała, nieudacznik, krzywdzi wszystkie kobiety a one się ślinią na jego widok. Jedyna Małgosia miała dość traktowania się jak jedna z wielu i dlatego wpadła w takie kłopoty. W sumie to nawet całkiem dobrze zostało wymyślone. No to może teraz pokażecie , że część winy leżała po stronie Tomka i , że on to wreszcie zrozumie , że wszystkie baby wodzi za nos.

 • Re: Kolejny test na ojcostwo

  To jest naciąganie jak mało co. To jest nierealne, tak nie dzieje sie na co dzien. Takich intryg nie powinno się pokazywac. Nie można bazować tylko na tym ze jedna osoba wszystkim robi na złość jak tyylko chce że nie wpadła jeszcze no i że jej ulegaja kolejne osoby. Czy w tym serialu PROFERUJE SIĘ KORUPCJE??? PRZEKUPSTWO???FAŁSZ?/OBŁUDE??? Ten serial robi sie coraz mniej ciekawy

 • Trzeci człowiek

  Poprawny opis: Rodzina wracająca z wakacji do domu znajduje w łóżku swojej córki zwłoki mężczyzny. Jedna z nowojorskich gazet publikuje coroczną listę „kawalerów do wzięcia”, na której na 9-tym miejscu znajduje się Rick Castle. Artykuł towarzyszący liście „kawalerów” stwierdza jednakże, że Castle w przyszłym roku może być już „zajęty” przez pewną nowojorską policjantkę… Rick wszelkimi siłami

 • Re: Nowe fakty

  niczego nie udają. W serialu do tej pory była jedna para, której nie pokonały przeciwności losu. To byli Burscy. Dopiero decyzja aktora o odejściu (być może jest inaczej) może tę parę zniszczyć. Ich(...) niego sie kleiła ,teraz lena wpadła w wir pracy i znów żle minimi to leci jak ta ćma do niej ! tak się nie robi ,prof.odpuścił a on ? jest o nią zazdrosny i to bardziej niż o lene ! nie chodzi tu