• Informacje na temat:

  jędrny biust

Artykuły na temat: jędrny biust
 • Anna Mucha chwali się biustem!

  Anna Mucha nierzadko podczas różnych imprez chętnie eksponuje swój biust. Niedawno na Instagramie zamieściła fotkę, na której pozuje w bluzce z bardzo głębokim dekoltem. Część fanów pyta, co aktorka robi, że po dwóch ciążach dalej ma tak jędrny biust. Niektórzy twierdzę, że zdjęcie pochodzi sprzed kilku lat. Są też tacy, których zniesmaczyła fotografia Ani. "Szkoda, że jedyne co ma pani teraz do...

 • Jordan zmniejszy biust

  28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

 • Małgorzata Rozenek chwali się biustem i płaskim brzuchem na Instagramie!

  ...ciałem i jędrnym biustem, który odsłoniła podnosząc nieco bluzę.  Rozumiemy, że Małgorzata jest młoda i chce podążać za panującą w sieci modą, ale mamy jednak nadzieję, że jej synowie albo ich koledzy ze...

 • Keira Knightley: Małe piersi

  Keira Knightley nie ma problemu z pojawianiem się topless na ekranie ponieważ - jak twierdzi - jej niewielkie piersi nie zwrócą niczyjej uwagi.

 • Agnieszka Orzechowska bliska podjęcia kluczowej decyzji! Przez problemy zdrowotne zmniejszy biust?

  Agnieszka Orzechowska (33 l.) do niedawna uwielbiała się chwalić swoimi jędrnymi, choć nienaturalnymi, piersiami. Jednak teraz poważnie zagrażają one jej zdrowiu! Z tego powodu rozważa usunięcie silikonowych wkładek.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Wolszczak powiększyła biust?

  ...! - mówi nam jeden z pracowników Polsat Cafe. Gdy wystąpiła w serialu "07 zgłoś się", już jako dorosła, bo 29-letnia kobieta, jej biust wyglądał bardzo skromnie. Później odsłaniała ponętny, jędrny(...). Niestety, nie zdarzyło się jeszcze, by dzięki ćwiczeniom udało się powiększyć biust z rozmiaru A do D. Takie cuda może zdziałać tylko skalpel. Gdy w 2007 roku Grażyna wydała poradnik "Jak być zawsze...

 • Ojciec Amy chwali jej nowy biust

  ...zaczęła ten proces" - wyjaśnił ojciec artystki, który wypowiedział się także na temat operacji plastycznej biustu, jakiej ostatnio poddała się jego córka. "Nie sądzę, aby zrobiła to, żeby zwiększyć swoją pewność siebie. Myślę, że kiedy straciła na wadze, jej biust po prostu przestał być jędrny. Ale jakikolwiek był tego powód, jedno jest pewne: teraz wygląda świetnie" - oznajmił.

 • Paulina Sykut odsłoniła swoje piękne piersi!

  Na imprezie producenta alkoholu panowie nie mogli oderwać wzroku od seksownej pogodynki Polsatu. Paulina postawiła bowiem na sukienkę z bardzo odważnym dekoltem, który bardzo pokaźnie odsłaniał jej jędrny biust! Mąż nie ma nic przeciwko?

 • Zagadka biustu Sylwii Gliwy

  Zaledwie dwa miesiące temu "Fakt" zaliczył Sylwię do grona celebry tek, których biust jest "naszym dobrem narodowym". 31-letnia aktorka mogła pochwalić się piersiami imponującej wielkości, a przy tym jędrnymi i - co najważniejsze - naturalnymi. Drzemiący w Gliwie potencjał dostrzegł jeden z producentów bielizny, który zaproponował jej udział w kampanii reklamowej. I wtedy... biust Sylwii nagle...

Dyskusje na temat: jędrny biust