• Informacje na temat:

  jędruszczak

Artykuły na temat: jędruszczak
 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Miłość zwyciężyła

  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to para jak z obrazka. Poznali się na planie show "Love Island. Wyspa miłości". Oboje młodzi, piękni, zdolni, budzący sympatię. Nic więc dziwnego, że program wygrali. Ich kariera nabrała tempa. Zostali zaproszeni do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". W czasie pandemii, niestety, znaną parę "dopadł kryzys"...

 • Mikołaj Jędruszczak o "Tańcu z Gwiazdami": Na parkiecie odczuwam stres

  W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" biorą udział Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para poznała się na planie show "Love Island. Wyspa miłości". Uczestniczka w tanecznym programie pełni rolę zawodowej tancerki i szkoli ukochanego.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak marzą o pracy w telewizji

  Dzięki udziałowi w "Love Island" i w "Tańcu z Gwiazdami" Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda realizacja tych programów. Nabrali też większej pewności siebie i obycia z kamerą. Wierzą więc, że ich przygoda z telewizją jeszcze się nie skończyła. Obydwoje mają bowiem apetyt na karierę w mediach.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Nie przynosimy tańca do domu

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, czyli zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości", teraz spróbują swoich sił na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Pod koniec stycznia Polsat poinformował, że para w życiu prywatnym stworzy duet również na parkiecie. "Bardzo dobrze udaje nam się oddzielić życie prywatne od treningów" - zapewniają.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Od "Love Island" do "Tańca z Gwiazdami". Staramy się żyć normalnie

  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości", przyznają, że w ciągu ostatnich miesięcy w ich życiu sporo się zmieniło. Poznali się dzięki udziałowi w tym reality-show, zostali parą i z dnia na dzień zyskali dużą popularność.

 • Laureaci "Love Island" rozstali się? Para opublikowała oświadczenie

  W ostatnim czasie w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mieli zakończyć swój związek, który miał początek w reality show "Love Island". Para opublikowała oficjalne oświadczenie. Nagrali wideo, w którym wyjaśniają całą sytuację.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska całkiem nieźle poradzili sobie w swoim pierwszym występie w "Tańcu z Gwiazdami", czego nie można jednak powiedzieć o producentach show, którzy właśnie przy okazji tej pary zaliczyli organizacyjną wpadkę.

 • Zwycięzcy "Love Island" nie są już parą?

  Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że kryzys w związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka został zażegnany. Zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości" wzięli nawet udział w sesji zdjęciowej promującej drugą edycję show. Wiele wskazuje jednak na to, że uczestnicy 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" nie są już parą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozstali się tuż przed startem show?

  Nie dość, że przed nimi pierwszy występ na najsłynniejszym parkiecie w Polsce i codzienne, intensywne próby taneczne, to jeszcze pojawiły się plotki, wedle których Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ze sobą zerwali! Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców show "Love Island. Wyspa miłości"?

 • Sylwia Madeńska: Dzięki treningom do "Tańca z Gwiazdami" schudła już 8 kilogramów

  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy "Love Island", już wkrótce zawalczą o Kryształową Kulę "Tańca z gwiazdami". Są ewenementem w historii tego programu, bo nigdy wcześniej nie tworzyli w nim duetu ludzie, którzy prywatnie są parą. Łączące ich uczucie nie sprawiło jednak, że trenowało im się łatwiej niż innym parom. Przez wspólne ćwiczenie kroków ich związek przeszedł kryzys.

Zdjęcia na temat: jędruszczak
Wideo na temat: jędruszczak
Dyskusje na temat: jędruszczak