• Informacje na temat:

  jedwabnej sukience

Artykuły na temat: jedwabnej sukience
 • Garderoba Olivii Newton-John na aukcji

  Aukcja, na której będzie można kupić garderobę aktorki Olivii Newton-John, zostanie zorganizowana 1 i 2 listopada. Co więcej, będzie to licytacja w szczytnym celu.

 • Ubierze Annę Dereszowską

  Specjalnie dla Anny Dereszowskiej, Joanna Klimas zaprojektowała wieczorową sukienkę. Kreacja została wykonana z czarnej jedwabnej tkaniny ręcznie wyszywanej kryształowymi czarnymi koralikami. "Sukienka, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Anny Dereszowskiej, ma w sobie coś z dawnych sukienek glamour i sukni jazzowych div. Jest klasyczna, a jednocześnie bardzo mocna. Mam nadzieję, że Anna będzie...

 • Patrycja Kosiarkiewicz: Życie za krótkie

  W najnowszym teledysku "Życie za krótkie" wokalistka Patrycja Kosiarkiewicz i jej muzycy z zespołu Effortless wcielają się w postaci z obrazów XVIII-wiecznego angielskiego malarza Williama Hogartha. Efekty możecie już zobaczyć na naszych stronach.

 • "Jackie": Ubierała się u Chanel, Diora i Givenchy

  Była żywą ikoną mody, uosobieniem stylu i szyku. Pierwszą Damą, której udało się uchwycić ducha czasu i jednocześnie stać się jego symbolem. Jackie Kennedy, bo o niej mowa, od dekad utrzymuje się na liście najbardziej podziwianych amerykańskich kobiet wszech czasów. 3 lutego do kin trafi poświęcony jej pamięci film "Jackie" z wybitną, nominowaną do Oscara rolą Natalie Portman.

 • Linda Evans: "Sprawiła, że dojrzałość jest sexy!"

  Życie nie traktowało jej lekko, zaznała niejednej krzywdy, ale zawsze potrafiła wybaczać. Dzięki temu Linda Evans, gwiazda kultowego serialu "Dynastia", jest szczęśliwa.

 • Rodowicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Musiałabym..."

  Tuż przed rozpoczynającym się festiwalem w Opolu, na którym oczywiście wystąpi, Maryla Rodowicz wspomina swoje słynne stroje, opowiada, dlaczego nie zrobiła kariery w USA, i zdradza, komu będzie kibicować podczas mundialu.