• Informacje na temat:

  jedyna kobieta

Artykuły na temat: jedyna kobieta
 • Ta jedyna

  Po skończeniu studiów w Lizbonie Luís Miguel jedzie do Angoli, gdzie trwa okres rozwoju gospodarczego. Ojciec Luísa Miguela, Jorge, jest właścicielem firmy budowlanej. Luís Miguel ma groźny wypadek i trafia do szpitala. Poznaje piękną pielęgniarkę, Marę. Wkrótce kobieta znika. Luís Miguel, przekonany, że spotkał kobietę swojego życia, próbuje ją odnaleźć. Okazuje się, że ojcem Mary jest Norberto...

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • "Na dobre i na złe": Jedyna szansa dla Oli

  .... - A jeśli uznamy, że ryzyko jest zbyt duże? - Serduszko przestanie bić... I ciąża obumrze. Wiem, że brzmi to dramatycznie. Ale chcę powiedzieć, jako lekarz i kobieta... dla mnie to wielka nadzieja. Że nie...

 • "Spódnice w górę!" : Być kobietą, być kobietą

  Bohaterki filmu Audrey Dany podnoszą spódnice w górę, a tam... No, właśnie; nic odkrywczego ani nic nowego, ani nawet nic kontrowersyjnego. Nie zmienia to jednak faktu, że temu gestowi należy się uwaga.

 • Dziennikarka wiele czasu spędziła w szpitalach. Najpierw na zdrowiu podupadła jej teściowa - pani Emilia (84 l.), emerytowana, bardzo ceniona profesor pediatrii. Kobieta na początku lutego trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Grażyna Torbicka rzuciła wszystko, by się nią zająć. Zrezygnowała z planowanego od dawna wyjazdu za granicę. Więcej czasu spędzała w szpitalnej sali, przy łóżku...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • Jolanta Żółkowska: Jedyna taka miłość

  Jolanta Żółkowska (63 l.) i Krzysztof Kołbasiuk (†54 l.) tworzyli zgodną i szczęśliwą parę pomimo wielu zawirowań życiowych. Kiedy wydawało się, że już wszystko zaczyna się układać, nagle wydarzyła się tragedia, która na zawsze przekreśliła ich wspólne plany.

 • Barbara Sass-Zdort: Specjalistka od silnych kobiet

  Długo czekała na debiut. Potem pracowała tak dużo, bo chciała nadgonić stracony czas.

 • "Singielka": Usunięcie pupy to jedynie wstęp!

  Sympatyczna redaktorka jak wielu ludzi, podjęła noworoczne postanowienia. W przeciwieństwie jednak do większości, swój plan wcieli w życie natychmiast i już na początku roku pokaże przyjaciołom i rodzinie swoje nowe „ja”!

 • Emma Watson najwybitniejsza?

  Emma Watson najwybitniejszą kobietę na świecie? Taki werdykt wydał jeden z popularnych portali. "Emma łączy w sobie wiele niesamowitych cech - elegancję, sukces, piękno, inteligencję" - czytamy w uzasadnieniu.

Zdjęcia na temat: jedyna kobieta
Wideo na temat: jedyna kobieta
 • Anna Popek o dobrych manierach: Zostałam zignorowana przez kobietę zaproszoną do programu

  Anna Popek pisze książkę, w której zamierza przekazać rady na temat dobrego zachowania. Uważa, że nadszedł czas, aby wrócić do zasad związanych z dobrymi manierami obowiązującymi w okresie XX-lecia międzywojennego. Dziennikarka na co dzień styka się z przykładami niewłaściwego zachowania. Najbardziej zniesmaczona jest brakiem szacunku, który spotkał ją ze strony jednej z kobiet zaproszonych do jej programu. Pani zwracała się jedynie do współprowadzącego program, zaś Annę całkowicie...

 • "Mądrości" Kurowskiej: Lepiej być pięknym i bogatym niż brzydkim i biednym

  – Lepiej być pięknym, zgrabnym i bogatym niż grubym, brzydkim i biednym. To jest jedyna prawda, jaką znam i nic jej jeszcze nie pokonało - mówi Joanna Kurowska. Według niej to, jak kobieta wygląda, może dużo powiedzieć o jej nastroju i stanie emocjonalnym, w jakim się znajduje. Każdy bowiem lubi postrzegać siebie jako atrakcyjną i wartościową osobę.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2508. odcinka

  Olaf nadal w areszcie Sędzia odrzucił prośbę o zwolnienie Kubickiego za kaucją. Darek mówi Marcie, że trudno będzie pomóc Kubickiemu, skoro jedyny świadek mogący oczyścić go z zarzutów przebywa na leczeniu psychiatrycznym. Konarska jedzie do matki chłopaka. Czy kobieta pomoże Olafowi?

Dyskusje na temat: jedyna kobieta