• Informacje na temat:

  jedyny kobiecy

Artykuły na temat: jedyny kobiecy
 • Sprawy kobiece na 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  ..."W ramach cyklu poznamy różnorodne historie kobiecych bohaterek z Iranu, Nikaragui, Izraela, Węgier, Australii czy amerykańskiej prerii. Wśród nich są wojowniczki, buntowniczki, ale też kobiety, dla których los nie okazał się być łaskawy. Łączą je marzenia o wolności i szczęściu wbrew wszelkim przeciwnościom" - podkreśla Krzysztof Gierat, dyrektor festiwalu. " Lili " to wstrząsająca historia...

 • Phoebe Waller-Bridge: Zakamarki kobiecego umysłu

  Aż trudno uwierzyć, że coś, co miało być jedynie 10-minutowym skeczem, zdobyło w tym roku dwie statuetki Emmy. Za sprawą serialu "Fleabag" Phoebe Waller-Bridge stała się jednym z najgłośniejszych nazwisk telewizji.

 • Powstanie kobieca wersja "Władcy much"

  ​Filmowcy Scott McGehee oraz David Siegiel planują stworzyć kolejną kinematograficzną adaptację słynnej powieści "Władca much". Tym razem jednak obsada produkcji ma składać się wyłącznie z aktorek.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • "Znamy wszystkie kobiece oblicza"

  Nieprzypadkowo, bo 8 marca w Dniu Kobiet, stacja Polsat Cafe zorganizowała swoją konferencję prasową. W spotkaniu wzięły udział m.in. Agnieszka Popielewicz, Lidia Popiel, Dorota Chotecka, Paulina Młynarska, Justyna Steczkowska i Ewa Pacuła.

 • Karolina Gruszka: Nośnik kobiecej zmysłowości

  .... Co prawda nie ma żadnych kobiet reżyserów w konkursie, natomiast rzeczywiście jest dużo ról kobiecych i ja się z tego powodu bardzo cieszę, bo do tej pory zdarzały się takie lata, gdzie był problem, komu przyznać nagrodę. Takich pełnowymiarowych ról w ogóle nie było, pierwszoplanowych. Wiec mam nadzieję, że ta dobra passa będzie trwała dalej. Że to nie jest jakiś  jeden, jedyny taki rok i kolejne...

 • Recenzja Shania Twain "Now": Kobieca siła

  Po piętnastoletniej przerwie od działalności muzycznej, której powodem były problemy z głosem, Shania Twain powraca na scenę. Czy niegdysiejszej królowej pop-country uda się przy pomocy "Now" ponownie zasiąść na tronie?

 • Jedyna kobieta w klanie Coppola

  Pochodząca ze słynnego filmowego klanu Sofia Coppola ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina") każdym kolejnym filmem udowadnia, że talent, upór i wrażliwość są sprzymierzeńcami kobiety w zdominowanym przez mężczyzn świecie Hollywood.

 • Jedyna kobieta z nagrodą w Cannes

  Na uroczystej gali wieńczącej 66. edycję festiwalu filmowego w Cannes spośród biorących udział w konkursie głównym filmów i ich twórców uhonorowana została tylko jedna kobieta. Jest nią Bérénice Bejo, której przyznano wyróżnienie dla Najlepszej Aktorki za rolę w "Przeszłości" ("The Past") - nowym filmie reżysera "Rozstania".

 • Ashley Judd w kobiecym dreszczowcu

  Realizacja filmu "Blackout" będzie już kolejną współpracą pięknej aktorki ze studiem Paramount. Wcześniej Ashley Judd wystąpiła w dwóch filmach tego producenta - "Podwójne zagrożenie" i "Kolekcjoner" . Scenariusz "Blackout" napisała Sarah Throp. Zarys opowieści trzymany jest w ścisłej tajemnicy, wiadomo jedynie, że film ma być "kobiecym dreszczowcem". Zdjęcia do "Blackout" mają rozpocząć się...

Zdjęcia na temat: jedyny kobiecy
Wideo na temat: jedyny kobiecy
 • Kaczorowska została "twarzą tanich butów"

  na łamach kobiecych magazynów. 22-latka nie rezygnuje również z bywania na salonach. Podczas finału plebiscytu „Serce dla zwierząt” była jedną z najchętniej fotografowanych celebrytek.