• Informacje na temat:

  jedyny prezent

Artykuły na temat: jedyny prezent
 • O jakich prezentach marzą gwiazdy?

  Wolą kogoś obdarować czy raczej dostać prezent? Czy łatwo jest znaleźć podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy najbliższych? O świątecznych prezentach opowiadają Roma Gąsiorowska, Agnieszka Włodarczyk i Iwona Pavlovic.

 • Świąteczny prezent od Hurts

  Brytyjski duet Hurts, muzyczne odkrycie 2010 roku, postanowił sprawić swoim fanom prezent z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia. W siecie pojawił się teledysk do świątecznego utworu "All I Want for Christmas is New Year's Day".

 • Norman Leto: Prezent dla siebie i widza

  W filmie "Photon" daję prezent widzom i sobie jako artyście - twierdzi artysta Norman Leto, autor fabularyzowanego dokumentu z pogranicza filmu popularnonaukowego i humanistycznego eseju o budowie i ewolucji wszechświata, który można oglądać w kinach.

 • Lordi: Walentynkowy prezent

  W poniedziałek, 14 lutego, swą premierę ma kolejne wydawnictwo heavymetalowo-rockowych monstrów z fińskiej formacji Lordi. Budzący grozę walentynkowy prezent "The Monster Show" jest hybrydowym materiałem skompilowanym z dwu dotychczasowym albumów grupy: "Get Heavy" i "Monsterican Dream".

 • Fałszywy prezent Eminema

  Aż dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu Eminem przyprawił o omdlenie pewną fankę z Wielkiej Brytanii. Pierwszy raz, kiedy podczas koncertu niespodziewanie podarował jej naszyjnik za prawie pół miliona dolarów. Drugi raz, gdy dowiedziała się, że prezent jest tak naprawdę wart... 800 dolarów.

 • Niegroźny prezent świąteczny

  ..." - świątecznym prezentem dla słuchaczy. Dostajemy piosenki znane i lubiane. Z jednej strony klimatem idealnie odpowiadają atmosferze okresu bożonarodzeniowego, z drugiej nie są wcale zbyt oczywiste. Bo...

 • Nightingale: Jubileuszowy prezent

  Obchodząca w 2005 roku dziesiątą rocznicę powstania, szwedzka formacja Nightingale przygotowała z tej okazji specjalne wydawnictwo. Album "Nightfall Overture" jest kompilacją wybranych utworów z pierwszych trzech płyt grupy. Wszystkie kompozycje, które znalazły się na jubileuszowym materiale zostały ponownie nagrane.

 • "Jedyny pewnik to notes"

  ...okazji kolejnego albumu będzie to "Texas nr 8". To jest jedyny pewnik, który powtarza się za każdym razem. Czy dziś jesteś zadowolona z płyty "Careful What You Wish For"? Jestem z niej bardzo...

 • "Rolnik szuka żony 5": Różowe kajdanki? Kobiety przyjechały z prezentami!

  I wreszcie nadszedł ten dzień, na który czekali zarówno rolnicy, jak i zaproszone do ich domów kobiety. Kandydatki przyjechały do domów bohaterów piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", a niektóre przywiozły dość specyficzne prezenty...

 • "Rolnik szuka żony 4": Nie dajemy w prezentach maszyn rolniczych

  ...kamerami jest trudne. Plotka czy prawda: słono płacicie za śluby, dzieci? - To absolutna bzdura. Gdy jechałem na ślub Agnieszki i Roberta z drugiej edycji, sam kupiłem bilet i prezent. Nie mieli innych gratyfikacji. Nie dajemy w prezentach maszyn rolniczych. "Rolnik szuka żony" ma swój regulamin? - Zbiór zasad: wybieramy dziesięciu bohaterów, którzy według nas są ciekawi. Nagrywamy o nich...

Zdjęcia na temat: jedyny prezent
Wideo na temat: jedyny prezent
 • Janiak: Jedyny prezent, jaki dostałem od Kuby to gacie!

  Oliviera Janiaka oraz Kubę Wesołowskiego od lat łączy przyjaźń. Aktor w żartach przyznał, że część jego garderoby pochodzi właśnie od prezentera telewizyjnego. Olivier nie mógł niestety powiedzieć tego samego. - Jedyny prezent jaki otrzymałem od Kuby to... gacie. Dzięki nim zacząłem biegać - powiedział Janiak, który kończąc zdanie pocałował Wesołowskiego. (Agencja TVN/x-news)

 • Olivier Janiak i Kuba Wesołowski całują się na wizji! Co wzruszyło prezentera?

  Oliviera Janiaka (41 l.) oraz Kubę Wesołowskiego od lat łączy przyjaźń. Aktor w żartach przyznał, że część jego garderoby pochodzi właśnie od prezentera telewizyjnego. Olivier nie mógł niestety powiedzieć tego samego. "Jedyny prezent jaki otrzymałem od Kuby to... gacie. Dzięki nim zacząłem biegać" - powiedział Janiak, który kończąc zdanie pocałował Wesołowskiego. (Agencja TVN/x-news)

 • Agnieszka Szulim: Ekskluzywnie ubrana?

  Agnieszka Szulim zapewnia, że nie przywiązuje się do ubrań - chętnie wyprzedaje je koleżankom lub wymienia na inne. Sentymentem darzy jedynie rzeczy otrzymane w prezencie.