• Informacje na temat:

  jeff cohen

Artykuły na temat: jeff cohen
 • Sacha Baron Cohen przybywa do Ameryki!

  Pojawił się zwiastun nowego filmu Saszy Barona Cohena "Dyktator". Znany z ról Alego G, Borata i Bruna komik tym razem wcieli się w postać nawiązującą do Saddama Husajna.

 • Czy zastąpi Johna Wayne'a?

  Jeff Bridges prowadzi rozmowy z Joelem i Ethanem Cohen w sprawie występu w remake'u "Prawdziwego męstwa". Poprzednio pracował już z braćmi w 1998 roku przy filmie "The Big Lebowski".

 • 20 lat "Grace" Jeffa Buckleya

  Dokładnie 20 lat temu, 23 sierpnia 1994 roku, ukazał się album "Grace", jedyna płyta w dorobku tragicznie zmarłego Jeffa Buckleya. Genialne wydawnictwo amerykańskiego gitarzysty, wokalisty i kompozytora uznawane jest za jedno za najwspanialszych w historii muzyki rozrywkowej.

 • Dodatkowy koncert Leonarda Cohena

  Uwielbiany nad Wisłą Kanadyjczyk Leonard Cohen 4 października wystąpi w Katowicach. Zainteresowanie tym koncertem było tak duże, że organizatorzy zdecydowali się na kolejny - tym razem w Warszawie.

 • Borat zagra Sadama Husajna

  Jakby postacie Borata i Bruna nie były wystarczająco skandaliczne, następną postacią, w jaką wcieli się kontrowersyjny, amerykański aktor i komediant Sacha Baron Cohen będzie Saddam Hussajn. Film "Dyktator" wejdzie do kin 11 maja 2012.

 • Jeff Buckley: Czas na filmową biografię

  Kolejny legendarny muzyk doczeka się swojego filmu biograficznego. Po Ray'u Charlesie ( "Ray" ) i Johnny'm Cashu ( "Spacer po linie" ) przyszła kolej na Jeffa Buckley'a. Obraz napisze i wyreżyseruje Brian Jun, nominowany do tegorocznej nagrody głównej festiwalu w Sundance za film "Steel City".

 • Najpiękniejszy utwór?

  Są takie chwile, kiedy zawołanie "Alleluja!" ("Chwalcie Pana") pochodzące z języka hebrajskiego brzmi wyjątkowo gorzko, a nawet ironicznie. Wiedział o tym Leonard Cohen, pisząc utwór "Hallelujah" w 1984 roku, wiedzieli też interpretujący tę piosenkę kolejni artyści.

 • Odszedł zbyt wcześnie. Tak jak jego ojciec

  Kiedy wydawało się, że Jeff Buckley dołączy do grona najwybitniejszych wokalistów muzyki rockowej, artysta zginął w nieszczęśliwym wypadku, mając zaledwie 30 lat. Równie młodo odszedł jego ojciec, legendarny pieśniarz Tim Buckley.

 • Wojna na covery

  Dwa czołowe miejsca na brytyjskiej liście przebojów zajęły covery słynnego utworu Leonarda Cohena "Hallelujah" z 1984 roku.

 • Vin Diesel jako The Flash?

  Według ostatnich doniesień wytwórnia Warner Brothers rozpoczęła prace nad filmową adaptacją kolejnej komiksowej historii. Tym razem na ekrany trafi historia firmy DC Comics opisująca przygody superbohatera o pseudonimie The Flash. Podobno w rolę herosa wcieli się Vin Diesel ( "Pitch Black" , "Szybcy i wściekli" ).

Wideo na temat: jeff cohen
 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Kick-Ass 2

  Niesamowita odwaga Kick-Assa (Aaron Taylor-Johnson) zainspirowała nowe pokolenie samozwańczych zamaskowanych wojowników dowodzonych przez Pułkownika Stars and Stripes (Jim Carrey). Nasz bohater dołącza wkrótce do tej grupy, by strzec porządku na ulicach. Superherosów-amatorów tropi Red Mist, teraz znany jako The Mother Fucker (Christopher Mintz-Plasse). Chce on pomścić śmierć swojego ojca-gangstera Jego niecnym planom może zapobiec tylko zabójczo skuteczna w posługiwaniu się nożami Hit Girl...

 • Uciekinier

  Historia dwóch chłopców - Ellisa (Tye Sheridan) i Neckbone'a (Jacob Lofland), którzy na swej drodze spotykają zbiega o imieniu Mud (Matthew McConaughey). Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Planuje spotkać się w mieście z miłością swojego życia - Juniper (Reese Witherspoon). Sceptyczni, ale wyraźnie zaintrygowani usłyszaną historią chłopcy, postanawiają pomóc Mudowi.