• Informacje na temat:

  jeff travolta

Artykuły na temat: jeff travolta
 • .... Para długo wracała do równowagi. Kiedy wydawało się, że wychodzi już na prostą, na jaw wyszło, iż Travolta od lat prowadzi podwójne życie. O molestowanie seksualne oskarżyło go dwóch masażystów z ekskluzywnego SPA, przed którymi aktor miał się obnażać.  To nie koniec. Jeff Conaway - nieżyjący już aktor, z którym gwiazdor spotkał się na planie filmu "Grease" - w swoim pamiętniku, przekazanym...

 • Travolta zeznaje przed sądem

  John Travolta zeznał w środę przed sądem na wyspach Bahama, że za wszelką cenę starał się ratować swojego umierającego syna za pomocą reanimacji. We wtorek rozpoczął się proces, w którym aktor oskarża dwóch mężczyzn o wymuszenie w związku z niedawną śmiercią jego syna - Jetta.

 • Travolta o reanimacji umierającego syna

  John Travolta zeznał w środę przed sądem na wyspach Bahama, że za wszelką cenę starał się ratować swojego umierającego syna za pomocą reanimacji. We wtorek rozpoczął się proces, w którym aktor oskarża dwóch mężczyzn o wymuszenie w związku z niedawną śmiercią jego syna - Jetta.

 • Zmarł gwiazdor "Grease"

  W wieku zaledwie 60 lat zmarł popularny aktor filmowy i telewizyjny Jeff Conaway.

 • Wierna Johnowi Travolcie

  .... Travolta to bez wątpienia świetny aktor i mężczyzna. - Uwielbiam także Jeffa Bridgesa oraz Benicio Del Toro. W aktorach - i chyba w ogóle w mężczyznach - podoba mi się oryginalność wypisana na twarzy(...) wyciągnięcie ręki. Nie traciłam czasu na nierealne mrzonki. Idola upatrzyłam sobie dopiero w latach późniejszej młodości. - Był nim John Travolta . Gdy zobaczyłam go w musicalu "Grease", od razu się w nim...

 • Najlepsze piosenki na lato

  Magazyn "Billboard" przygotował zestawienie najpopularniejszych piosenek na lato. W rankingu zwyciężył klasyk "Summer In The City" grupy The Lovin' Spoonful.

 • Gwiazdy, które zgasły

  John Travolta. Podczas wakacji na Bahamach umarł jego 16-letni syn Jeff. Aktor oskarża dwóch mężczyzn, byłego senatora na wyspach oraz sanitariusza, o próbę wyłudzenia pieniędzy i zastraszanie w związku(...) umrzeć także aktor Jeff Goldblum, okazały się , na szczęście, wyssane z palca. We wrześniu pożegnaliśmy hollywoodzkiego gwiazdora Patricka Swayze. Aktor zmagał się z rakiem trzustki...

 • Najpotężniejsi ludzie Hollywood

  Amerykański magazyn Premiere ogłosił listę 100 najpotężniejszych ludzi Hollywood. Na pierwszym miejscu znalazł się Sumner Redstone, 77-letni prezes firmy Viacom. Większość listy, a przede wszystkim pierwsza dziesiątka, zdominowana jest właśnie przez szefów studiów filmowych bądź potentatów medialnych.

 • Kiedy "Godziny szczytu 3"?

  Chris Tucker, gwiazdor "Godzin szczytu" , rozpoczął negocjacje w sprawie występu w trzeciej części tej sensacyjnej komedii. Na fotelu reżysera, po wielu perturbacjach, najprawdopodobniej zasiądzie Brett Ratner ( "Czerwony smok" ), twórca dwóch pierwszych części cyklu. Nie wiadomo dotąd, na ile partner Tukcera, Jackie Chan ( "Smoking" , "Rycerze z Szanghaju" ) zainteresowany jest powtórzeniem swojej roli w opowieści.

 • Bullock lepsza niż wampiry

  Film "The Blind Side" z Sandrą Bullock w roli głównej pobił "Księżyc w nowiu" na liście amerykańskiego box office'u.

Zdjęcia na temat: jeff travolta