• Informacje na temat:

  jej piersi

Artykuły na temat: jej piersi
 • Gwiazda programu "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz, gwiazda programu "Love Island", przeszła operację powiększenia piersi. Efektami pochwaliła się w sieci.

 • Kolejna uczestniczka "Love Island" powiększyła piersi

  Marietta Fiedor to kolejna gwiazda randkowego reality show "Love Island", która w ostatnim czasie zdecydowała się na powiększenie biustu. Zaledwie kilka dni temu o swojej operacji poinformowała Monika Kozakiewicz. Teraz o korekcie piersi opowiedziała także jej koleżanka z programu. Marietta z "Love Island" na Instagramie potwierdziła, że przeszła niedawno plastykę biustu. W opublikowanym na...

 • Monika Miller przeszła operację zmniejszenia piersi. Pokazała zdjęcie!

  Monika Miller, wnuczka byłego premiera i uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ujawniła w sieci, że zmniejszyła piersi. Poddała się operacji, z której efektów jest bardzo zadowolona. Zmniejszyła biust o kilka rozmiarów.

 • Chrissy Teigen po operacji zmniejszenia piersi. John Legend komentuje

  Chrissy Teigen zdecydowała się wyciąć silikonowe implanty, które wszczepiła sobie, gdy miała 20 lat. O operacji swojej żony magazynowi Oprah opowiedział John Legend ( sprawdź! ). "Sporo(...) cię rozkroił, więc pomagam w domu, jak tylko potrafię" - tłumaczył.    "Również nasze dzieci starają się jej pomóc i nie siedzieć na niej za dużo" - mówił wokalista i dodał, że Teigen nadal jest nieco...

 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  ...; 2) sceny topless, stawka 500 PLN netto. Nagrania w Warszawie" - można przeczytać w ogłoszeniu castingowym, dotyczącym produkowanych przez Dodę i jej męża Emila Stępnia "Dziewczyn z Dubaju". Opowiadający...

 • Nagie piersi Anny Muchy? Bez komentarza

  Anna Mucha lubi prowokować. Wielokrotnie udowadniała, że nagość nie jest dla niej tematem tabu oraz że doskonale czuje się w swoim ciele. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" często publikuje w sieci odważne zdjęcia. Już niejednokrotnie kusiła fanów swoimi wdziękami. Ostatnio po raz kolejny pokazała na swoim Instagramie fotografię, która rozpaliła zmysły jej fanów. Tym razem gwiazda...

 • Rak piersi uniemożliwił jej macierzyństwo. Kylie Minogue w szczerym wywiadzie

  Kylie Minogue udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że walka z rakiem piersi, którą musiała stoczyć w przeszłości, przekreśliła jej szanse na macierzyństwo. Artystka usłyszała diagnozę w wieku 36-lat. "Czasem zastanawiam się, jak by to było" - mówi rozmyślając nad sobą w roli matki.

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Natalia Siwiec: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka Natalia Siwiec zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Beverley Craven po amputacji piersi wraca na scenę

  Pamiętana z przeboju "Promise Me" brytyjska wokalistka Beverley Craven ujawniła, że powraca na trasę po kolejnej zwycięskiej walce z rakiem. Jesienią 2018 r. przeszła podwójną mastektomię w związku z diagnozą raka piersi.

Zdjęcia na temat: jej piersi
 • Aktorka nie ukryła blizn po operacji zmniejszania biustu! Wpadka?
Wideo na temat: jej piersi
 • Natalia Siwiec dementuje: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Jej sztuczne piersi robią wrażenie. Faceci zachwyceni!

  Priscilla Salerno to niewątpliwie ulubienica fotoreporterów z Miami. Ta 44-letnia aktorka i modelka włoskiego pochodzenia kolejny raz udowodniła, że jeśli idzie o sztuczny biust, nie ma sobie równych!

 • Aleksandra Kisio: Jestem obciążona genetycznie. Moja babcia miała raka piersi

  Aktorka tłumaczy, że jest w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na nowotwór, ponieważ jej babcia zmagała się z rakiem piersi. Dlatego nie bagatelizuje sprawy i regularnie wykonuje mammografię. Ważną i konieczną czynnością jest dla niej również samobadanie, dzięki któremu może szybko wyczuć, czy w jej piersiach nie zachodzą jakieś niepokojące zmiany. Aktorka zachęca wszystkie kobiety do tego