• Informacje na temat:

  jennifer aniston figura

Artykuły na temat: jennifer aniston figura
 • Jennifer Aniston wygląda jak nastolatka! Skończyła 51 lat!

  Jennifer ma szerokie grono fanów i naprawdę nie musi zabiegać o uwagę mediów. Jednak jej najnowsze zdjęcia i wywiad z okazji urodzin, wywołały dosłowną burzę.  Ostatnio aktorka ma dobrą passę, może przebierać w ofertach pracy. Mówi się także sporo o jej powrocie do Brada Pitta po tym, jak rozstał się z Angeliną Jolie.  Można też zauważyć, że Aniston wygląda fenomenalnie i trudno uwierzyć w to...

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Jennifer Aniston jako striptizerka?!

  Jennifer Aniston, czyli Rachel Green z serialu "Przyjaciele", postanowiła zadbać o swoją figurę zanim w swoim najnowszym filmie wcieliła się w... striptizerkę! W jednym z wywiadów zdradziła, że dieta była zabójcza.

 • Woskowa Jennifer Aniston

  Nowojorska galeria figur woskowych Madame Tussauds powiększyła się o kolejną postać z pierwszych stron gazet.

 • Jennifer Aniston dementuje

  Jennifer Aniston zaprzeczyła, jakoby zawdzięczała swoją figurę diecie opierającej się na? papkach dla niemowląt. "Jem jedzenie w formie stałej już od 40 lat" - zapewniła.

 • Pitt & Aniston: Kosztowna separacja

  Rozstanie 42-letniego Brada Pitta ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i 36-letniej Jennifer Aniston ( "Nadchodzi Polly" ) przysporzyło kłopotów pracownikom słynnego londyńskiego Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. W zbiorach placówki para przedstawiona była razem, ale po ogłoszeniu przez gwiazdorów separacji figury wymagały przeróbek, których koszt wyniósł aż 10 tysięcy funtów!

 • Jennifer Aniston na specjalnej diecie

  Jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood Jennifer Aniston postanowiła zadbać o swoją figurę przed tym, jak przed kamerą zagrała... striptizerkę. W jednym z wywiadów zdradziła, że dieta była zabójcza.

 • Aniston: Nie jem papek dla niemowląt

  Jennifer Aniston zaprzeczyła, jakoby zawdzięczała swoją figurę diecie, opierającej się na papkach dla niemowląt.

 • J. Aniston: Operacja plastyczna?

  Jennifer Aniston, piękna aktorka amerykańska, gwiazda serial u "Przyjaciele" , spędziła pięć godzin w najlepszej w Los Angeles klinice zajmującej się operacjami plastycznymi. Udała się do niej kilkanaście dni temu i szybko została zauważona przez ciekawskich fanów.

 • Pitt i Jolie bliżej siebie

  Po rozstaniu Brada Pitta (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) z Jennifer Aniston (36 l., "Nadchodzi Polly" ) informowaliśmy, że słynne londyńskie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds musiało dokonać przeróbek w figurach słynnej pary, sportretowanej razem.

Wideo na temat: jennifer aniston figura
 • To dlatego Jennifer Aniston tak wygląda! Stosuje...

  Jennifer Aniston (50 l.) opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych. Aktorka swoją nienaganną figurę zawdzięcza rygorystycznej diecie. Gwiazda stosuje post przerywany, czyli intermittent fasting. Przez 16 godzin na dobę obowiązuje ją głodówka, a przez kolejnych 8 jest tzw. okno żywieniowe. W tym czasie dopuszcza się zjedzenia trzech posiłków i dwóch przekąsek. Do takiego stylu życia namówiła

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Raj na ziemi

  "Raj na ziemi" (tytuł oryginalny "Wanderlust") PAUL RUDD (Stary, kocham cię) i JENNIFER ANISTON (Szefowie wrogowie) to gwiazdy komedii Raj na ziemi w reżyserii DAVIDA WAINA (Wyrolowani), której produkcji podjął się JUDD APATOW (Druhny). Film opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. George (Rudd) i Linda (Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George...

Dyskusje na temat: jennifer aniston figura