• Informacje na temat:

  jennifer aniston plotki

Artykuły na temat: jennifer aniston plotki
 • Jennifer Aniston topless

  Jennifer Aniston wzięła udział w kampanii reklamowej wody mineralnej Glaceau Smart. Była gwiazda "Przyjaciół" poleca produkt topless.

 • Jennifer Aniston zaręczona!

  Amerykańska aktorka filmowa Jennifer Aniston zaręczyła się z aktorem i scenarzystą Justinem Theroux. Para już planuje ślub - poinformowali w niedzielę, 13 sierpnia, ludzie z otoczenia gwiazd.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Jennifer Aniston: Szczęśliwa bez dzieci

  Jennifer Aniston zareagowała na prasowe spekulacje sugerujące, że wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Gwiazda nazwała te uwagi "niegrzecznymi, obraźliwymi i dylentanckimi".

 • Narzeczony Jennifer Aniston złamał jej palec

  Amerykańska aktorka Jennifer Aniston na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu ze swym udziałem "Millerowie" przyszła ze złamanym palcem u stopy. "Nie będę ukrywać - to wszystko przed mojego ukochanego" - zdradziła gwiazda.

 • Jennifer Aniston gotowa na wesele

  Amerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston niebawem wyprowadzi się z Nowego Jorku. Wraz ze swoim partnerem Justinem Theroux właśnie zakończyli remont willi w Bel Air. To tam odbędzie się też ich wesele.

 • Jennifer Aniston: Miłość zamiast pieniędzy

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zakochana, że zrezygnowała ze spisania intercyzy. Amerykańska aktorka wierzy w to, że jej przyszły mąż Justin Theroux jest miłością jej życia. To dosyć ryzykowne podejście, bo jej majątek szacowany jest na wartość... 150 milionów dolarów.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

  Od kiedy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie media na całym świecie spekulują, że już niedługo będzie wielki powrót Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dodatkowo emocje podgrzewa fakt, że Pitt pojawił się na 50. urodzinach aktorki, a później byli widziani na kilku randkach. Teraz na palcu Aniston można dostrzec obrączkę! Czy byli małżonkowie wzięli sekretny ślub?

 • Aniston ma krótkie włosy

  To był impuls. Jennifer Aniston zobaczyła w telewizji krótką fryzurę, zrobiła zdjęcie i wysłała do swojego stylisty. Dwa dni później sama pozbyła się swoich długich włosów i... nie żałuje.

 • Jennifer Aniston: Lek na złamane serce

  Jestem w ciąży z Bradem Pittem - podobno takim newsem podzieliła się 49-letnia Jennifer Aniston z dziennikarzami jednego z amerykańskich pism. Przed laty, jeszcze jako małżeństwo, Brad i Jennifer za(...) Angelinę Jolie na planie "Pan i Pani Smith" i zafascynowany nią, postanowił po czterech i pół roku małżeństwa rozwieść się z Jennifer Aniston. Świat plotkował wtedy, że skupiona na pracy gwiazda...

Zdjęcia na temat: jennifer aniston plotki
Dyskusje na temat: jennifer aniston plotki