• Informacje na temat:

  jennifer aniston z facetem

Artykuły na temat: jennifer aniston z facetem
 • Jennifer Aniston skomentowała zachowanie Brada Pitta

  Jednym z najczęściej komentowanych momentów niedzielnej gali rozdania nagród SAG Awards było krótkie spotkanie byłych małżonków Brada Pitta i Jennifer Aniston za kulisami. Oboje najpierw z uwagą słuchali swoich przemówień, a potem serdecznie się uściskali. Teraz aktorka odniosła się do tego, co ze sceny powiedział jej były mąż.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt znów są blisko

  Choć obydwoje unikają komentarzy, nie sposób nie zauważyć, że łączy ich silna więź. Wspierają się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Czy uczucie, jakie kiedyś łączyło Jennifer Aniston i Brada Pitta, znów się odrodziło?

 • Jason Sudeikis: Więcej czasu z Jennifer Aniston

  Mimo że w komedii "Szefowie wrogowie 2" Jason Sudeikis tworzy ekranowy tercet z Jasonem Batemanem i Charliem Dayem, jego najczęstszą kinową partnerką jest Jennifer Aniston. "Tym razem mieliśmy dużo więcej czasu dla siebie" - chwali współpracę z seksowną aktorką Sudeikis. Film "Szefowie wrogowie 2" ukazał się właśnie na płytach DVD i Blu-ray.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • "Miły" facet dla Jennifer Aniston

  Jennifer Aniston, gwiazda serialu "Przyjaciele", zdradziła, w jaki sposób można ją poderwać. Ona dobrze wie, czego chce od mężczyzny. Okazuje się, że szuka po prostu "miłego" faceta.

 • Tragiczna noc Aniston i Owena

  Na amerykańskich ekranach kilka dni temu zadebiutował thriller oparty na bestsellerowej powieści Jamesa Siegela, "Derailed" . Bohaterów filmu grają Jennifer Aniston ( "Bruce Wszechmogący" ) i Clive Owen ( "Bliżej" ). W Polsce film pojawi się 13 stycznia.

 • Aniston topless? Najgorętsza!

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, została doceniona przez amerykańskich mężczyzn. 42-letnią aktorka otrzyma nagrodę Decade of Hotness, przyznawaną przez widzów stacji Spike TV.

 • Patrick Wilson: Filmowy dawca doskonały

  Przystojniak znany z serial u "Anioły w Ameryce" oraz filmów "Małe dzieci" czy "Watchmen. Strażnicy" - Patrick Wilson, występuje teraz u boku Jennifer Aniston ("Bruce Wszechmogący", "Dorwać byłą") w komedii "Tak to się teraz robi", która na nasze ekrany wejdzie 20 sierpnia.

 • Brad Pitt, który gościł niedawno w Londynie na premierze swojego najnowszego filmu "Snatch", podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat trwającego miesiąc małżeństwa z Jennifer Aniston, gwiazdą serial u "Przyjaciele". Ci, którzy spodziewali się pikantnych opowieści, bardzo się rozczarowali.

 • Nie dla niej klub ze striptizem

  Jennifer Aniston odrzuciła pomysł, aby w celach poznawczych odwiedzić klub ze striptizem. W swej najnowszej komedii "Millerowie" aktorka wciela się w tancerkę erotyczną. Gwiazda stwierdziła, że lokale tego typu "są obrzydliwe i nie grzeszą higieną".

Dyskusje na temat: jennifer aniston z facetem