• Informacje na temat:

  jennifer aniston żona na niby

Artykuły na temat: jennifer aniston żona na niby
 • Jennifer Aniston: Nie tylko przyjaciółka

  Widzowie znają ją przede wszystkim z roli Rachel Green w kultowym dziś serialu "Przyjaciele", ale aktorka ma na koncie także wiele filmowych ról, przede wszystkim w komediach takich, jak: "Nadchodzi Polly", "Z ust do ust", "Millerowie" czy seria "Szefowie wrogowie". W poniedziałek, 11 lutego, Jennifer Aniston kończy 50 lat.

 • Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.

 • Być jak Jennifer Aniston

  ..."Żona na niby" ("Just Go With It"), reż. Dennis Dugan, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

 • "Miły" facet dla Jennifer Aniston

  Jennifer Aniston, gwiazda serialu "Przyjaciele", zdradziła, w jaki sposób można ją poderwać. Ona dobrze wie, czego chce od mężczyzny. Okazuje się, że szuka po prostu "miłego" faceta.

 • Aniston neurotyczną psychoterapeutką

  Jennifer Aniston, za sprawą roli Rachel Green w emitowanych przez dziesięć sezonów kultowych "Przyjaciołach", stała się jedną z najbardziej znanych twarzy amerykańskiej telewizji. Teraz gwiazdę zobaczymy w nowym filmie Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

 • Aktor jest bogiem!

  Robert de Niro, Jennifer Aniston, Anthony Hopkins, Catherie Deneuve... Nic nie przyciąga do kina skuteczniej niż wielka hollywoodzka gwiazda! W tym tygodniu to aktorzy, a nie reżyserzy premierowych tytułów, są wizytówkami swoich filmów.

 • "Dzień Matki" : Koszmar!

  Nie ma nic gorszego, niż cukierkowa narracja z amerykańskich przedmieść. Na pierwszy rzut oka niby wszystko jest "poprawnie" i na swoim miejscu, ale tak naprawdę liczy się konserwatywny przekaz. Jakimś cudem w filmie Garry'ego Marshalla, reżysera "Pretty Woman", "Uciekającej panny młodej" i "Pamiętnika księżniczki", Dzień Matki jest jednym z najważniejszych amerykańskich okazji do celebrowania...

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam...

 • #zostańwdomu: Filmy w Polsacie. Co obejrzeć?

  ...walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów - Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi). Środa, 25 marca " Żona na niby" Adam Sandler, Jennifer Aniston i Brooklyn Decker(...) Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje...

 • Im sprośniej, tym lepiej

  Jennifer Aniston, na ten przykład, przez dziesięć sezonów grała Rachel w serialu "Przyjaciele" (1999-2004). Rola ta uczyniła ją naprawdę bogatą, nawet w świetle standardów gwiazd filmowych, i sławną(...) komediach, takich jak "Bruce Wszechmogący" (2003), "Sztuka zrywania" (2006) czy "Żona na niby" (2011), jak i w dramatach typu "Życiowe rozterki" (2002), "Wykolejony" (2005) czy "Przyjaciele z kasą...

Dyskusje na temat: jennifer aniston żona na niby