• Informacje na temat:

  jennifer connelly

Artykuły na temat: jennifer connelly
 • Jennifer Connelly zachwycona Tomem Cruisem

  Tom Cruise słynie z perfekcjonizmu na planie i ogromnego zaangażowania w swój każdy filmowy projekt. O jego drobiazgowym przygotowaniu do roli mówi każdy, kto z nim pracował. Teraz skomplementowała go Jennifer Connelly, która partnerowała mu na planie filmu "Top Gun: Maverick". "Nie znam nikogo, kto byłby bardziej oddany swojej pracy" - zdradza aktorka.

 • Jennifer Connelly podziękuje synkowi

  Jennifer Connelly, nominowana w tym roku do Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Piękny umysł" , ma nadzieję, iż podczas ceremonii złoży podziękowania swemu synkowi. Aktorka, nagrodzona już za swą kreację prestiżowym Złotym Globem, planuje umieścić czteroletniego Kaia na liście osób, które wymieni w swej oscarowej mowie.

 • Jennifer Connelly: Urodziny na miarę Oscara

  Trudno wskazać w Hollywood bardziej pracowitą osobę od Jennifer Connelly. W młodości łączyła wymagające studia z pracą. Kiedy, dzięki swojemu wielkiemu talentowi, stała się sławna, znalazła czas również na działalność społeczną - od lat jest ambasadorką Amnesty International. Ciężka praca popłaca, a Jennifer jest dziś jedną z najbardziej cenionych aktorek swojego pokolenia. 12 grudnia Connelly...

 • Jennifer Connelly gwiazdą "The Hulk"

  Amerykańska aktorka Jennifer Connelly ( "Requiem dla snu" , "Pollock" , "Dawno temu w Ameryce") zagra główną kobiecą rolę filmie "The Hulk", opartym na motywach popularnego komiksu i serii filmów animowanych. Jak już informowaliśmy , w tytułową postać wcieli się australijski aktor Eric Bana. Produkcja ruszy na wiosnę 2002 roku.

 • Jennifer Connelly w ciemnej wodzie

  Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" , "Hulk" ) wystąpi w nowej wersji japońskiego horroru "Dark Water" . Zdobywczyni Oscara zagra kobietę, która wraz z córką wprowadza się do nawiedzonego budynku. Za kamerą stanie brazylijski mistrz Walter Salles ( "Dworzec nadziei" , "W cieniu słońca" ).

 • Connelly nieszczęśliwą żoną

  Jennifer Connelly wystąpi niebawem w obrazie "He's Just Not That Into You" - komedii opowiadającej o życiu pary mieszkającej w USA.

 • Ben Kingsley i Jennifer Connelly w adaptacji

  Ben Kingsley ( "Sexy Beast" ) zagra u boku tegorocznej laureatki Oscara Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) w filmie, który powstanie w oparciu o bestsellerową powieść "The House of Sand and Fog", autorstwa Andre Dubusa III.

 • Connelly chce być superbohaterką

  Jennifer Connelly - prywatnie żona Paula Bettany'ego - bardzo chętnie zagrałaby superbohaterkę, ponieważ kusi ją trening, który musiałaby przejść w ramach przygotowań do roli. Poza gażą zyskałaby idealną sylwetkę.

 • Connelly i Wilson w "Little Children"

  Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) i Patrick Wilson ( "Upiór w operze" ) dołączyli do obsady filmu "Little Children". Obraz, w którym główną rolę zagra Kate Winslet ( "Zakochany bez pamięci" ), będzie adaptacją powieści Toma Perrotta. Na fotelu reżysera zasiądzie Todd Field, autor głośnego dramatu "Za drzwiami sypialni" .

 • Connelly z DiCaprio w Sierra Leone

  Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" , "Pollock" ) negocjuje swój udział w nowym filmie "The Blood Diamond". Główną rolę w opowieści zagra Leonardo DiCaprio ( "Aviator" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). Na fotelu reżysera zasiada natomiast Edward Zwick, autor m.in. "Ostatniego samuraja" i "Stanu oblężenia" .

Dyskusje na temat: jennifer connelly