• Informacje na temat:

  jennifer garner zdjęcia

Artykuły na temat: jennifer garner zdjęcia
 • Jennifer Garner: Jakie ma relacje z nową partnerką Bena Afflecka?

  Jennifer Garner (47 l.) miała już okazję poznać Anę de Armas (31 l.), z którą niedawno związał się ojciec jej dzieci. Jak obie panie się dogadują?

 • Jennifer Garner w dramacie o AIDS

  Wszystko na to wskazuje, że amerykańska aktorka Jennifer Garner wystąpi u boku Matthew McConuagheya w filmie "The Dallas Buyers Club" - dramacie, opowiadającym o człowieku chorym na AIDS. W kinach obraz ma pojawić się w 2014 roku.

 • Jennifer Garner jest w ciąży?!

  W gazetach pojawiły się zdjęcia Jennifer Garner (44 l.) z zaokrąglonym brzuszkiem. Zagraniczne media przekonują, że aktorka jest w ciąży!

 • Garner lepsza od Paltrow

  Jennifer Garner ( "Daredevil" ) zastąpi Gwyneth Paltrow na planie filmu "Happy Endings". Pierwszy klaps padnie latem. Na fotelu reżysera niezależnej opowieści przygotowywanej dla firny Stratus Film Co. zasiada Don Roos ( "Gra o miłość" ).

 • Jennifer Garner: Rozwód ją wykańcza?

  Jennifer Garner (43 l.) nie najlepiej znosi rozstanie z Benem Affleckiem (42 l.).

 • Ochronić rodzinę przed paparazzimi

  Jennifer Garner i Halle Berry zeznają w sądzie w celu przepchnięcia nowego prawa dotyczącego paparazzich. Ta pierwsza ledwie powstrzymywała łzy, odwołując się do kalifornijskich prawodawców, których prosiła o wprowadzenie ustawy regulującej natarczywe działania fotoreporterów.

 • Jennifer Garner: "Tak, mam ciążowy brzuszek!"

  Jennifer Garner (42 l.) przyznała, że faktycznie ma „brzuszek”, jednak zaprzeczyła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

 • Will Yun Lee kontra Elektra

  Will Yun Lee, który wystąpił jako pułkownik Moon w filmie "Śmierć nadejdzie jutro" , zagra główny "czarny charakter" w obrazie "Elektra". Główną bohaterkę kreuje Jennifer Garner, która powtórzy rolę Elektry z przeboju "Daredevil" .

 • Jennifer Garner: Jej menadżerka zdementowała plotki o ciąży!

  Jennifer Garner (42 l.) w czwartej ciąży? Menadżerka aktorki zaprzecza wszystkim pogłoskom!

 • "Elektra": Powstaje scenariusz

  Ruszyły wstępne prace nad filmem "Elektra" o przygodach jednej z głównych bohaterek obrazu "Daredevil" , który w amerykańskich kinach zarobił już ponad 100 milionów dolarów. Zdjęcia będą mogły się rozpocząć dopiero w 2004 roku, lecz wybrano już scenarzystów. W planowanym filmie Elektrę zagra ponownie Jennifer Garner ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), wiadomo już jednak, że nie nakręci go Mark

Wideo na temat: jennifer garner zdjęcia
 • Jennifer Garner zatrzymana przez policję!

  Jennifer Garner (43 l.), idąc jedną z nowojorskich ulic, została zatrzymana przez policjantów. Aktorka nie popełniła jednak żadnego wykroczenia. Funkcjonariusze okazali się być wielkim fanami gwiazdy(...) związanych z samotnym wychowywaniem trójki dzieci, Garner wciąż pozostaje życzliwa i pełna energii. (Cover Video/x-news)

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...