• Informacje na temat:

  jennifer lawrence plotki

Artykuły na temat: jennifer lawrence plotki
 • Perez Hilton przeprasza Jennifer Lawrence

  Hollywoodzki bloger Perez Hilton przeprosił Jennifer Lawrence za umieszczenie na swojej stronie nagich zdjęć aktorki.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".

 • Jennifer Lawrence i Chris Martin znowu się rozstali

  Jennifer Lawrence i Chris Martin przestali się spotykać. Para rozstała się już po raz drugi. Czy jednak ostatni?

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • "Serena": Jennifer Lawrence nie może mieć dzieci

  Pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Jennifer Lawrence "Serena". Na ekranie partneruje jej Bradley Cooper, z którym gwiazda spotkała się już na planie "Poradnika pozytywnego myślenia".

 • Lawrence i Cooper w "Serenie"

  Jennifer Lawrence i Bradley Cooper, którzy spotkali się już na planie przebojowego "Poradnika pozytywnego myślenia", zagrali główne w filmie "Serena", najnowszym obrazie nagrodzonej Oscarem, duńskiej reżyserki Susanne Bier ("W lepszym świecie", "Wesele w Sorrento").

 • Gwiazdy pozywają Google... o 100 milionów dolarów

  Gwiazdy Hollywood, których nagie zdjęcia wyciekły ostatnio do sieci, pozywają Google, że nie zrobił wystarczająco dużo, aby zatrzymać cały proceder. Jennifer Lawrence, Rihanna, Kate Upton i Kirsten Dunst chcą 100 milionów dolarów od internetowego giganta.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Eva Longoria ofiarą hakerskiego ataku

  ...aktorki Jennifer Lawrence i modelki Kate Upton), szefowie Apple zapowiedzieli, że wszczęli już dochodzenie w tej sprawie. Zaprzeczają jednak tezie, że mieli wtedy problemy z serwerami iCloud. Przedstawiciele Jennifer Lawrence i Kate Upton zapowiedzieli, że podejmą wszelkie działania, aby ukarać osobę, która ukradła prywatne zdjęcia gwiazd. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj...

 • Wyciekły zdjęcia Adele i Harry'ego Stylesa

  ...powiedzieć, a nakryją go paparazzi?" - pytała Adele w magazynie "Vogue. Przypomnijmy, że w 2014 roku doszło do masowego wycieku zdjęć celebrytek. Pokrzywdzone były m.in. Jennifer Lawrence , Kirsten(...) Styles. Zdjęcia wydają się potwierdzać plotki, według których są oni razem (pierwsze informacje o ich związku pojawiły się już w 2013 roku). Niemal w tym samym czasie w sieci pojawiły się...