• Informacje na temat:

  jennifer lopez nowy związek

Artykuły na temat: jennifer lopez nowy związek
 • Nowy chłopak Jennifer Lopez?

  W zaledwie cztery miesiące od rozstania z mężem Markiem Anthonym, Jennifer Lopez znalazła sobie męskie pocieszenie. Piosenkarka spotyka się obecnie z tancerzem Casperem Smartem.

 • Jennifer Lopez przeżywa ostatnio złą passę. Po klęsce filmu "Gigli", w którym gra główną rolę, musi się pogodzić z kiepskim odbiorem teledysku do najnowszego singla, "Baby I Love U". Nowy wideoklip J.Lo nie zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki listy "Total Request Live" MTV, co w przypadku tej wokalistki jest raczej rzadkością.

 • 42-latka nie potrafi zbudować związku. Dlaczego?

  Benny Medina, menedżer piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez, krytykuje życie osobiste latynoskiej gwiazdy.

 • Wybraliście Teledysk Roku 2011!

  ...najniższym miejscu podium uplasowała się Jennifer Lopez z "Papi". W tym teledysku J.Lo m.in. prowadzi nowy model Fiata 500 Cabrio, co jest efektem współpracy wokalistki z samochodowym koncernem. Oto(...) - "Somebody That I Used To Know" 2. Rihanna - "We Found Love" 3. Jennifer Lopez - "Papi" . Sprawdź nasz serwis Teledyski! Szukaj tekstów piosenek z list przebojów. Zobacz i dodaj tłumaczenia!

 • Cassie: Amerykańska piękność kończy 30 lat

  ...następnie usłyszał Tommy Mottola (producent i były menedżer m.in. Jennifer Lopez i Jessiki Simpson) i zaproponował młodej dziewczynie kontrakt. Leslie i Mottola mieli spory udział w produkcji(...) płyta o takim tytule nigdy nie ujrzała światła dziennego, a na nowy materiał wokalistki trzeba było jeszcze sporo poczekać. W tym czasie Cassie próbowała swoich sił jako aktorka oraz wydawała...

 • Supergrupy, super reedycje, super jesień?

  ...w stanie nawiązać m.in. Lady Gaga, Britney Spears, Avril Lavigne, Jennifer Lopez czy Beyonce. Czy ta sztuka uda się Susan Boyle ? Finalistka brytyjskiego "Mam talent" była sensacją 2009 roku, kiedy(...)" wokalistki i pianistki Tori Amos , która 13 października z nowym materiałem wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej. "To XXI-wieczny cykl piosenek inspirowanych klasycznymi tematami mającymi ponad 400