• Informacje na temat:

  jennifer lopez rozdanie oscarów

Artykuły na temat: jennifer lopez rozdanie oscarów
 • Jennifer Lopez wręczy Oscara

  Jennifer Lopez będzie prezenterem i uhonoruje laureata jedną ze statuetek podczas ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  ...animacja (reżyserzy: Jennifer Lee i Chris Buck). Triumfowała także w kategorii: najlepsza piosenka (autorzy muzyki i słów: Kristen Anderson-Lopez oraz Robert Lopez). "Wielki Gatsby zdobył natomiast Oscary(...) prezenterka, aktorka i gospodyni talk-show Ellen DeGeneres (poprzednio w 2007 roku). Bezpośrednią relację z Dolby Theater jak co roku przeprowadził Canal+. Rozdanie statuetek skomentowali krytycy...

 • Oscary 2019: Relacja

  ..."Green Book" najlepszym filmem. "Zimna wojna" bez Oscara. Alfonso Cuaron z trzema statuetkami i aż cztery wyróżnienia dla "Bohemian Rhapsody" - oto najważniejsze rozstrzygnięcia 91. w historii ceremonii rozdania Oscarów, czyli najważniejszych nagród w filmowym świecie.

 • Oscarowa wpadka Jennifer Lawrence

  Co prawda nie otrzymała Oscara - nie była nawet nominowana - ale po oscarowej gali znów mówi się tylko o niej. Jennifer Lawrence po raz kolejny zaliczyła spektakularną oscarową wpadkę.

 • Oscary 2019: Kto będzie wręczał statuetki?

  Daniel Craig, Whoopi Goldberg, Jennifer Lopez i Brie Larson - m.in. te gwiazdy wystąpią na 91. gali rozdania Oscarów w roli prezenterów odczytujących nazwiska zwycięzców i wręczających statuetki. Wiadomo już także, że w czasie ceremonii usłyszymy wszystkie nominowane piosenki.

 • Oscary 2019: Kolejni prezenterzy potwierdzeni

  ..., Melissa McCarthy, Jason Mamoa oraz Sarah Paulson. Wśród wcześniej zapowiedzianych prezenterów znaleźli się Awkwafina, Daniel Craig, Chris Evans, Tina Fey, Allison Janney, Brie Larson, Jennifer Lopez(...) niedługo później oficjalnie wpisała ich na listę prezenterów. 91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego polskiego czasu.

 • Tradycyjnie na dzień przed rozdaniem Oscarów, w Los Angeles ogłaszani są laureaci Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem uroczystość miała jednego zdecydowanego faworyta - film Jennifer Lopez i Bena Afflecka "Gigli" .

 • Ben Affleck. Od Złotych Malin po Oscary

  ...występ w komedii "Gigli", gdzie towarzyszy mu na ekranie jego ówczesna miłość Jennifer Lopez, i jeszcze gorszy popis w tytułowej roli w "Daredevilu". Affleck zdobywa zasłużoną Złotą Malinę dla(...) rozdania Oscarów. Produkcja zdobywa trzy statuetki, w tym tą najważniejszą - dla najlepszego filmu roku. Affleck nie kryje wzruszenia. Odbierając nagrodę dziękuje wszystkim współpracownikom oraz swojej...

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  ...drugi w historii prezenterka, aktorka i gospodyni talk-show Ellen DeGeneres (poprzednio w 2007 roku). Bezpośrednią relację z Dolby Theater jak co roku przeprowadził Canal+. Rozdanie statuetek(...): Amy Adams jesteś po studiach prawda? Zaprzecza głową nominowana za "American Hustle" aktorka. Śmieje się też z potknięcia Jennifer Lawrence, która przewróciła się na schodach, idąc po Oscara. Dodaje, że...

 • Gwiazda odsłoniła pierś?

  Odważna suknia piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez była najgoręcej komentowaną kreacją po niedzielnej (26 lutego) gali rozdania Oscarów.

Wideo na temat: jennifer lopez rozdanie oscarów
 • Najpiękniejsze kreacje Oscarowe

  W niedzielę (24.02) w Dolby Theatre w Hollywood odbyła się największa gala kinematografii - rozdanie Oscarów. Na czerwonym dywanie królowały m.in. Jennifer Lopez, Charlize Theron, Lady Gaga, Irina Shayk czy Glenn Close. Jak się prezentowały? (x-news)