• Informacje na temat:

  jennifer love

Artykuły na temat: jennifer love
 • Jennifer Love Hewitt: Ona jedyna

  Przed kamerami pojawiała się od dziecka. Jako nastolatka była gwiazdą serii horrorów oraz popularnego serialu. Wydawała się skazana na sukces. Jednak nigdy nie udało się jej przekroczyć granicy i przejść do pierwszej ligi Hollywood. W pewnym momencie zupełnie zniknęła z ekranu. 21 lutego Jennifer Love Hewitt skończyła 40 lat.

 • 20 lat "If You Had My Love" Jennifer Lopez

  ...20 lat temu, 4 maja 1999 roku, światło dzienne ujrzał pierwszy singel Jennifer Lopez - "If You Had My Love".

 • "Love Story": Melodramat wszech czasów

  Muzyczny motyw z tego filmu znają nawet ci, którzy, o ile to w ogóle możliwe, nigdy go nie widzieli. - To chemia między nami zapewniła "Love Story" sukces - mówiły jego gwiazdy. - Między Ryanem i mną zaiskrzyło od razu - wspominała Ali MacGraw.

 • Jennifer Love Hewitt prostytutką

  Główną rolę w "The Client List" gra Jennifer Love Hewitt, która wciela się w postać Riley Parks - samotnej matki trójki, decydującej się podjąć pracę luksusowej prostytutki, byle tylko utrzymać swą(...) będzie podwójne życie postaci Jennifer Love Hewitt. Z jednej strony obserwować będziemy spokojne, rodzinne życie bohaterki, z drugiej strony - zaglądniemy za kotarę jej sekretnego życia zawodowego...

 • Demi Lovato mocniejsza niż kiedykolwiek. Zobacz klip "I Love Me"

  Po występach na Grammy oraz Super Bowl LIV, Demi Lovato powraca mocniejsza niż kiedykolwiek – w sieci można zobaczyć już klip wokalistki "I Love Me".

 • Jennifer Love Hewitt: Biust za 5 milionów

  Jennifer Love Hewitt zna swoją cenę. Aktorka twierdzi, że jej piersi są warte... 5 milionów dolarów.

 • Jennifer Love Hewitt: Najpierw ślub, potem dziecko

  Aktorka Jennifer Love Hewiit ujawniła, że poślubiła swego partnera Briana Hallisaya 5 dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka.

 • Jennifer Lopez przypomniała historię słynnej kreacji z gali rozdania nagród Grammy

  Stylizacja Jennifer Lopez z gali rozdania nagród Grammy w 2000 roku na zawsze zapisała się w historii internetu. Wokalistka na Instagramie przypomniała, że to zielona suknia Versace po części doprowadziła do tego, że Google uruchomiło swoją wyszukiwarkę grafiki.

 • Jennifer Love Hewitt w komedii

  Młoda hollywoodzka gwiazda Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" ) wystąpi w romantycznej komedii "Why Can't I Be Audrey Hepburn". Rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na zimę 2002 roku. Produkcją zajmie się studio Lakeshore Entertainment, które jest częścią wytwórni Stevena Spielberga, DreamWorks.

 • Dwa projekty Jennifer Love Hewitt

  Jennifer Love Hewitt ( "Koszmar minionego lata" , "Wielki podryw" ) będzie w najbliższym czasie bardzo zajęta. W romantycznej komedii "My Romance" nie tylko zagra główną rolę, będzie również film koprodukować w swej firmie LoveSpell Prods. Drugim projektem pięknej aktorki jest przygotowywany dla stacji kablowej dramat "Secrets".

Zdjęcia na temat: jennifer love
Wideo na temat: jennifer love
Dyskusje na temat: jennifer love