• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt

Artykuły na temat: jennifer love hewitt
 • Jennifer Love Hewitt: Ona jedyna

  Przed kamerami pojawiała się od dziecka. Jako nastolatka była gwiazdą serii horrorów oraz popularnego serialu. Wydawała się skazana na sukces. Jednak nigdy nie udało się jej przekroczyć granicy i przejść do pierwszej ligi Hollywood. W pewnym momencie zupełnie zniknęła z ekranu. 21 lutego Jennifer Love Hewitt skończyła 40 lat.

 • Jennifer Love Hewitt prostytutką

  Główną rolę w "The Client List" gra Jennifer Love Hewitt, która wciela się w postać Riley Parks - samotnej matki trójki, decydującej się podjąć pracę luksusowej prostytutki, byle tylko utrzymać swą(...) będzie podwójne życie postaci Jennifer Love Hewitt. Z jednej strony obserwować będziemy spokojne, rodzinne życie bohaterki, z drugiej strony - zaglądniemy za kotarę jej sekretnego życia zawodowego...

 • Jennifer Love Hewitt: Biust za 5 milionów

  Jennifer Love Hewitt zna swoją cenę. Aktorka twierdzi, że jej piersi są warte... 5 milionów dolarów.

 • Jennifer Love Hewitt w komedii

  Młoda hollywoodzka gwiazda Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" ) wystąpi w romantycznej komedii "Why Can't I Be Audrey Hepburn". Rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na zimę 2002 roku. Produkcją zajmie się studio Lakeshore Entertainment, które jest częścią wytwórni Stevena Spielberga, DreamWorks.

 • Dwa projekty Jennifer Love Hewitt

  Jennifer Love Hewitt ( "Koszmar minionego lata" , "Wielki podryw" ) będzie w najbliższym czasie bardzo zajęta. W romantycznej komedii "My Romance" nie tylko zagra główną rolę, będzie również film koprodukować w swej firmie LoveSpell Prods. Drugim projektem pięknej aktorki jest przygotowywany dla stacji kablowej dramat "Secrets".

 • Jennifer Love Hewitt: Najpierw ślub, potem dziecko

  Aktorka Jennifer Love Hewiit ujawniła, że poślubiła swego partnera Briana Hallisaya 5 dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka.

 • Love Hewitt domową prostytutką

  Jennifer Love Hewitt ( "Naga prawda o miłości" , "Smoking" ) zamierza wyprodukować i wystąpić w głównej roli w opartym na faktach filmie o gospodyni domowej z Texas, która dorabiała sobie jako prostytutka. Inspiracją do powstania filmu był artykuł w gazecie "Texas Monthly".

 • Jennifer Love Hewitt u boku Jackie Chana

  ..., okazało się również, że "The Tuxedo" może przeobrazić się w... dramat. Ostatnio pojawiły się informacje, iż film będzie pełną akcji komedią, a negocjacje na temat swego występu w obrazie prowadzi Jennifer Love Hewitt.

 • J. L. Hewitt: Niebezpieczna diwa?

  Reżyser Robert McGinley od dawna zastanawia się, która z hollywoodzkich aktorek powinna zagrać w jego najnowszej komedii "Danger Diva". Niedawno za odpowiednią kandydatkę do tytułowej roli uznał Jennifer Love Hewitt ( "Garfield" , "Smoking" , "Wielki podryw" ).

 • "Nie można się jej oprzeć"

  Do sieci trafił teledysk Jennifer Love Hewitt do zapowiadającej nowy sezon serialu "The Client List" piosenki "I'm A Woman".

Zdjęcia na temat: jennifer love hewitt
Wideo na temat: jennifer love hewitt
Dyskusje na temat: jennifer love hewitt