• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt reżyser

Artykuły na temat: jennifer love hewitt reżyser
 • J. L. Hewitt: Niebezpieczna diwa?

  Reżyser Robert McGinley od dawna zastanawia się, która z hollywoodzkich aktorek powinna zagrać w jego najnowszej komedii "Danger Diva". Niedawno za odpowiednią kandydatkę do tytułowej roli uznał Jennifer Love Hewitt ( "Garfield" , "Smoking" , "Wielki podryw" ).

 • Kobieta diabeł odnaleziona

  Kilka dni temu informowaliśmy o planowanej realizacji filmu "The Devil and Daniel Webster", opowiadającym o pisarzu zaprzedającym duszę diabłu. Wiadomo było, że w rolach głównych wystąpią Anthony Hopkins i Alec Baldwin, natomiast tajemnicą pozostawało, która aktorka zagra diabła. Ostatecznie do tej roli reżyser wybrał zaledwie 21-letnią Jennifer Love Hewitt.

 • Cała prawda o miłości

  Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" ), Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" ) i Jimi Mistry ( "Guru" ) występują w brytyjskiej komedii romantycznej "The Truth About Love". Zdjęcia rozpoczęły się przed Świętami Wielkanocnymi w Bristolu.

 • Garfield na ekranie

  Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje, iż najsłynniejszy kot świata, pulchniutki Garfield, "zagra" w pełnometrażowym filmie kinowym. Według najnowszych doniesień z planu realizacji obrazu, u boku mądrego i sprytnego kocurka pojawią się Breckin Meyer ( "Wyścig szczurów" , "Kate & Leopold" ) i Jennifer Love Hewitt ( "Smoking" , "Wielki podryw" ).

 • Anna Kournikova w teledysku Enrique Iglesiasa

  W teledysku do piosenki "Hero" Enrique Iglesiasa, u jego boku pojawiła się znana aktorka Jennifer Love Hewitt. Teraz okazuje się, iż latynoski gwiazdor zdecydował się kontynuować współpracę ze znanymi pięknościami. Do realizacji wideoklipu towarzyszącego utworowi "Escape" zaprosił Annę Kournikową, słynną tenisistkę.

 • Po 6 latach trafi do kin

  ...oglądali filmu. W produkcji, obok Baldwina, który wciela się także w jedną z ról, występują: Anthony Hopkins, Jennifer Love Hewitt i Dan Aykroyd. Film, oparty na powieści Stephena Vincenta Beneta, opowiada historię przeżywającego kryzys pisarza (Baldwin), który - pozazdrościwszy sukcesu koledze po piórze, zawiera pakt z diabłem (Love Hewitt), mający uczynić z niego pisarza sukcesu.

 • DVD: Nagrody dla "Władcy Pierścieni"

  ..., Sean Newton; "Barbie jako Roszpunka" (Mattel/Artisan) Piosenka: "I'm Gonna Love You" ("Madellaine's Love Song") - Jennifer Love Hewitt, muzyka i słowa: Jennifer Love Hewitt i Chris Canute(...) przeboju "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" odbierał producent Mark Ordesky. Peter Jackson, przebywający w Nowej Zelandii, podziękował za nagrody za pośrednictwem telebimu. Reżyser otrzymał...

 • "Zabawna buzia" Audrey Hepburn

  Love Hewitt. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!(...). Barry Paris, biograf Hepburn przytacza zdanie wypowiedziane przez pisarza: "Marilyn zawsze była moim pierwszym wyborem do roli Golightly". Lee Strasberg, aktor i reżyser, odradził jednak aktorce...