• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt zaklinacz dusz

Artykuły na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
 • Jennifer Love Hewitt: Ona jedyna

  Przed kamerami pojawiała się od dziecka. Jako nastolatka była gwiazdą serii horrorów oraz popularnego serialu. Wydawała się skazana na sukces. Jednak nigdy nie udało się jej przekroczyć granicy i przejść do pierwszej ligi Hollywood. W pewnym momencie zupełnie zniknęła z ekranu. 21 lutego Jennifer Love Hewitt skończyła 40 lat.

 • Napisze miłosny poradnik

  Jennifer Love Hewitt wykorzysta swoje liczne doświadczenia miłosne do napisania książki pt. "The Day I Shot Cupid", w której znajdą się m.in. wskazówki dotyczące chodzenia na randki oraz rady na temat tego jak poradzić sobie po trudnym rozstaniu.

 • Który serial najlepszy?

  ...") Matthew Fox ("Lost: Zagubieni") Patrick Dempsey ("Chirurdzy") Ulubiony aktorka w serialu dramatycznym: Anna Paquin ("Czysta krew") Blake Lively (" Plotka ra") Jennifer Love Hewitt ("Zaklinacz dusz") Katherine Heigl ("Chirurdzy") Mariska Hargitay ("Prawo i bezprawie") Ulubiony aktor komediowy: Alec Baldwin ("Rockefeller Plaza 30") Charlie Sheen ("Dwóch i pół") Jim Parsons...

Zdjęcia na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
Dyskusje na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
 • Re: Jennifer Love Hewitt

  boa// jest to aktorka która możesz znać z takiego filmu " jak koszmar minionego lata" oraz z serialu "Zaklinacz dusz" ale i od czego masz google :)