• Informacje na temat:

  jennifer tilly

Artykuły na temat: jennifer tilly
 • Jennifer Tilly straszy

  Jennifer Tilly ( "Zakazana namiętność" ) dołączy do Eddiego Murphy w filmie "The Haunted Mansion", który powstaje dla wytwórni Disney'a. Prace na planie opowieści rozpoczynają się 6 stycznia 2003 roku w Los Angeles.

 • Zakochana Marla Sokoloff

  Marla Sokoloff ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Słodkie i ostre" ) zagra główną rolę w niezależnym filmie "Deluxe Combo Platter". Będzie to romantyczna opowieść o małomiasteczkowej kelnerce, która staje do walki o uczucia swojego wymarzonego mężczyzny.

 • Bohaterka Terry'ego Gilliama

  Bohaterkę najnowszej produkcji Terry'ego Gilliama ( "12 małp" , "Fisher King" ) zagra 9-letnia Jodelle Ferland. Film "Tideland" opowiada o osieroconej dziewczynce, która ucieka w świat fantazji.

 • Bridges gwiazdą Gilliama

  Jeff Bridges ( "Niepokonany Seabiscuit" , "K-PAX" , "Ukryta prawda" ) będzie gwiazdą najnowszego filmu Terry'ego Gilliama "Tideland". Obaj artyści pracowali już razem w 1991 roku na planie obrazu "Fisher King" .

 • Chucky znowu atakuje!

  Znany filmowiec John Waters, autor kultowych pozycji "Lakier do włosów" i "Mondo Trasho", oraz popularny raper Redman, wystąpią w filmie "Seed of Chucky". Będzie to piąta część niezwykle popularnej serii o przygodach zabójcy, uwięzionego dzięki magicznym zaklęciom voodoo w ciele małej lalki o imieniu Chucky.

 • Kolejny powrót Chucky'ego?

  Wygląda na to, że fani doczekają się już piątego filmu o morderczej laleczce Chucky. Jak wieść niesie, wytwórnia New Line Cinema poważnie rozważa odkupienie praw do serii od studia Universal, które mimo początkowych planów odłożyło ją ostatecznie na półkę. Nie wiadomo na razie, czy w razie pozytywnej decyzji do produkcji trafi zarzucony przez Universal projekt "Seed of Chucky", czy też nowi właściciele poprowadzą opowieść w innym kierunku.

 • Wybitny amerykański reżyser Peter Bogdanovich, twórca tak słynnych filmów jak "Ostatni seans filmowy" i "Papierowy księżyc", wraca po siedmiu latach przerwy do pracy w kinie. Twórca zamierza zrealizować dreszczowiec oparty na skandalu, w którym na początku lat 20. wzięli udział Charlie Chaplin, aktorka Marion Davis i znany potentat na rynku prasowym William Randolph Hearst.

 • Laleczka Chucky znowu w akcji

  W marcu 2004 roku ruszą zdjęcia do od dawna oczekiwanego sequela horroru "Narzeczona laleczki Chucky" . Nowy film będzie nosić tytuł "Seed of Chucky" i opowie o "przygodach" morderczej latorośli zwyrodniałej pary lalek: Chucky'ego i Tiffany. Scenarzystą i reżyserem projektu zostanie Don Mancini.

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Stacja MTV ogłosiła w środę, 4 maja, nominowanych do tegorocznej edycji nagród MTV Movie Awards. Najwięcej nominacji - aż po cztery - otrzymały filmy "Legenda telewizji" i "Wredne dziewczyny" . 14. ceremonia wręczenia wyróżnień, którą poprowadzi Jimmy Fallon, odbędzie się 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles. Na antenie MTV program "2005 MTV Movie Awards" wyświetlony zostanie 9 czerwca.

 • Najsłynniejsze rodzeństwo świata filmu

  Bracia (The Wachowski Brothers), którzy zostali rodzeństwem (The Wachowskis). Taki tytuł mógłby mieć film obrazujący karierę i życie prywatne najsłynniejszych współczesnych filmowców o polskich korzeniach w Hollywood.

Zdjęcia na temat: jennifer tilly
Dyskusje na temat: jennifer tilly