• Informacje na temat:

  jeremy renner zdjęcia

Artykuły na temat: jeremy renner zdjęcia
 • Jeremy Renner: Kariera za wszelką cenę

  Po rolach w takich filmach, jak "The Hurt Locker - W pułapce wojny", "Miasto złodziei", "Mission: Impossible - Ghost Protocol" i "Avengers", a także debiutującym właśnie na ekranach naszych kin "Dziedzictwie Bourne'a" Jeremy Renner wyrasta na gwiazdę kina akcji.

 • Jeremy Renner w celi śmierci

  Jeremy Renner ("Dahmer", "S.W.A.T. Jednostka specjalna" ) zagra skazańca w niezależnym filmie "Love Comes to the Executioner". Obraz będzie opowieścią o dwóch braciach: więziennym kacie i przestępcy, którego czeka egzekucja. Scenarzystą i reżyserem projektu jest Kyle Bergersen ("The Stigmata"). Zdjęcia ruszają pod koniec października.

 • Jeremy Renner zastąpi Matta Damona

  Jeremy Renner ("The Hurt Locker") zastąpi Matta Damona w ostatnim filmie o agencie Jasonie Bournie. Co ciekawe, zagra zupełnie nową postać.

 • Jeremy Renner u boku Toma Cruise'a

  Gwiazda oscarowego filmu "The Hurt Locker" - Jeremy Renner - wystąpi u boku Toma Cruise'a w czwartej części "Mission: Imposible" - poinformował serwis Deadline.

 • Jeremy Renner: Superbohater czekający na swoje pięć minut

  Jeremy Renner rozpoczął aktorską karierę od roli w głupkowatej komedii, później przez kilka lat próbował swych sił w kinie niezależnym. Mimo wielu sukcesów i ciekawych projektów, nigdy nie stał się jego ikoną. Gdy po dwóch nominacjach do Oscara zaczął występować w popularnych seriach, nie zdominował żadnej z nich, pozostając na drugim planie. 7 stycznia jeden z najbardziej niedocenianych aktorów...

 • "Avengers": Sokole Oko bohaterem serialu

  Obok dominujących ostatnio informacji na temat opóźnień premier kolejnych seriali z uniwersum Marvela, pojawiają się też dobre wiadomości z tej wytwórni. Taką bez wątpienia jest wybór reżyserów, którzy zajmą się stworzeniem serialowej opowieści o członku drużyny Avengers - Sokolim Oku. W filmach serii "Avengers" w jego rolę wcielił się Jeremy Renner.

 • Lubię życie w Polsce

  O grze u boku Ethana Hawke'a w "Kobiecie z Piątej Dzielnicy", o swoim występie w zrealizowanej w 3D dużej produkcji wytwórni Paramount Pictures, w której gwiazdą jest Jeremy Renner oraz chęci nakręcenia w Polsce filmu o disco polo opowiada aktorka Joanna Kulig.

 • Taka "crazy witch"

  Nieczęsto zdarza się, by polska aktorka występowała u boku gwiazd pokroju Jeremy'ego Rennera czy Gemmy Arterton, jednak widzowie mogą mieć problemy z rozpoznaniem Joanny Kulig w filmie "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic".

 • Matt Damon wraca jako Jason Bourne

  Matt Damon wróci na kinowe ekrany jako Jason Bourne. Rozpoczęły się właśnie zdjęcia do kolejnej odsłony przygód "człowieka, który stracił pamięć".

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.