• Informacje na temat:

  jerry bruckheimer producent

Artykuły na temat: jerry bruckheimer producent
 • Jerry Bruckheimer najpotężniejszy

  Jerry Bruckheimer ( "Armageddon" , "Helikopter w ogniu" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) jest najbardziej wpływową postacią amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Słynny producent filmowy i telewizyjny znalazł się na samym czele dorocznej listy zestawionej przez branżowe pismo Entertainment Weeky .

 • Jerry Bruckheimer: Perska gra

  Słynny producent Jerry Bruckheimer ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) prowadzi negocjacje w sprawie nabycia praw do filmowej adaptacji popularnej gry video, "Prince of Persia: The Sands of Time". Film powstać ma dla studia Disney'a. Nad scenariuszem opowieści będzie pracować Jordan Mechner, twórca bestsellerowej gry.

 • Bruckheimer o piratach

  Jerry Bruckheimer ( "Bad Boys 2" , "Król Artur ") w jednym z niedawno udzielonych wywiadów uchylił rąbka tajemnicy na temat prac nad kontynuacjami przeboju "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" . Producent powiedział, że prowadzi rozmowy z Geoffrey'em Rushem, który pojawić ma się w obu sequelach opowieści.

 • Bruckheimer w Pentagonie

  Stacja NBC zaangażowała się w realizację dramatycznej serii, produkcję której nadzorować będzie Jerry Bruckheimer ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Król Artur" ). Obecnie trwają poszukiwania scenarzysty, który stworzy historię. Akcja opowieści rozgrywać ma się wśród osób pracujących w Pentagonie.

 • Oscary: Problem z producentami

  W Amerykańskiej Akademii Filmowej (AMPAS - Academy of Motion Picture Arts and Sciences) w ubiegłym tygodniu toczyła się dyskusja, kto zasłużył na miano "producenta filmu". Jak się okazuje, w Hollywood, w którym często aspiracje osób stojących za kamerą są większe od aspiracji aktorskich gwiazd, często nie jest to łatwe do określenia. Do ubiegłego tygodnia nie było wiadomo na przykład, kto...

 • "Top Gun Maverick": Tylko Tom Cruise nie wymiotował

  Na czerwiec tego roku zaplanowana została premiera filmu "Top Gun Maverick". Jego producent - Jerry Bruckheimer w wywiadzie udzielonym magazynowi "The Hollywood Reporter" zdradził kilka informacji związanych z długo oczekiwanym powrotem Toma Cruise'a do roli nieustraszonego pilota myśliwca.

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  Producent Jerry Bruckheimer zaprezentował na Twitterze premierowe zdjęcie Johnny'ego Deppa z planu piątej części "Piratów z Karaibów".

 • Kogo zagra Penelope Cruz?

  Producent Jerry Bruckheimer zdradził, że w czwartej części "Piratów z Karaibów" Penelope Cruz wcieli się w postać córki przeciwnika Jacka Sparrowa - Czarnobrodego (Ian McShane).

 • Ruszyły zdjęcia do "Piratów..."!

  Producent Jerry Bruckheimer poinformował na swoim koncie w serwisie Twitter, że na Hawajach ruszyły zdjęcia do czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • Will Smith i Martin Lawrence chcą więcej

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów producent Jerry Bruckheimer ( "Bad Company" , "Helikopter w ogniu" ) powiedział, iż zarówno Will Smith, jak i Martin Lawrence, mimo że nie skończyli jeszcze prac nad filmem "Bad Boys II", już myślą o zrealizowaniu trzeciej historii!