• Informacje na temat:

  jerzy baczynski

Artykuły na temat: jerzy baczynski
 • Katarzyna Dowbor: Życie z nas zakpiło

  21-letnia Marysia Baczyńska, córka Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego, w październiku rozpoczęła studia psychologiczne w Anglii. Ze względu na dramatyczną sytuację na Wyspach nie może ich kontynuować. Bez pracy została także Katarzyna Dowbor. "Życie z nas zakpiło" - mówi prezenterka.

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Torbicka: Wygląda na 52 lata?

  W Teatrze Wielkim w Warszawie rozdane zostały Paszporty Polityki za rok 2011. Galę poprowadzili Grażyna Torbicka i Jerzy Baczyński. Dziennikarka, ubrana w cekinową kreację, jak zwykle zachwyciła. Oto zdjęcia!

 • Pożegnanie Zygmunta Kałużyńskiego

  Wybitny krytyk filmowy i publicysta Zygmunt Kałużyński został w czwartek, 7 października, pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Pogrzeb poprzedziła msza św. w kościele św. Jozafata. Zmarłego pożegnali przyjaciele, aktorzy, dziennikarze.

 • Życie Dowbor nabrało sensu

  Prezenterka twierdzi, że jej życie nabrało sensu dopiero, kiedy na świecie pojawiła się Marysia (9 l.), owoc romansu z Jerzym Baczyńskim. Wcześniej, kiedy była matką wyłącznie Macieja (30 l.), nie była tak szczęśliwa...

 • Maciej Stuhr i Starsi Panowie

  Maciej Stuhr postanowił przypomnieć Polakom to, co bawiło ich przez lata. Aktor, a w tym wypadku również reżyser, odświeżył najlepsze piosenki i dialogi Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, mając nadzieję, że ludzie nie zapomnieli, że kabaret można robić z klasą i na poziomie.

 • Katarzyna Dowbor nie ma czasu na miłość!

  Prezenterka była trzykrotnie zamężna. Ma za sobą także nieformalny związek z ojcem jej córki, dziennikarzem Jerzym Baczyńskim. Od kilku lat Katarzyna Dowbor pozostaje jednak samotna. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Imperium" dziennikarka zapytała ją, czy mężczyźni to już zupełnie zamknięty rozdział w jej życiu. Odpowiedź była jednoznaczna! "Cieszę się codziennością, tym, że mam pracę...

 • Wojewódzki idzie w "Politykę"

  Wojewódzki jest wszędzie. Medialna (a właściwie multimedialna) aktywność Kuby Wojewódzkiego (45 l.) nie zna granic: słychać go w radiu , widać w telewizji, można też czytać go w prasie. Śpiewa, gra, jak na razie nie tańczy. Prawdziwy one man show.

 • Katarzyna Dowbor znów chce pomyśleć o sobie

  ...potrzebuje. Ma za sobą trzy małżeństwa i związek ze znanym dziennikarzem politycznym Jerzym Baczyńskim. Jego owocem jest nastoletnia córka Marysia. Dowbor przyznaje, że nie potrafi wytrwać w relacji(...) już z redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka" Jerzym Baczyńskim. - Nie chciałam nikogo skrzywdzić. Miłość to jednak szaleństwo, stan upojenia, w którym zapomina się o dobrych chęciach. Mąż przyjął...

 • Cyganie polscy Krauzów

  Pokazem filmu "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krazuego zainaugurowano w poniedziałek, 9 września, 38. edycję Gdynia - Festiwal Filmowy. Biografia romskiej poetki Bronisławy Wajs będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do Złotych Lwów, jednak odkryciem filmu jest drugoplanowa kreacja Zbigniewa Walerysia w roli męża Papuszy.

Zdjęcia na temat: jerzy baczynski