• Informacje na temat:

  jerzy bończak dzieci

Artykuły na temat: jerzy bończak dzieci
 • Jerzy Bończak zdobył się na kontrowersyjne wyznanie! Chodzi o dzieci!

  Jerzy Bończak (68 l.) - wzięty aktor, szczęśliwy mąż. Jest także dziadkiem czworga wnucząt, więc jego wyznanie o dzieciach w wywiadzie dla „Na żywo” może mocno zaskakiwać!

 • Zawał? Już o nim nie pamiętam

  Jerzy Bończak opowiada, jak lubi spędzać czas z wnukami, za którymi przepada i gdzie ładuje akumulatory przed nowymi wyzwaniami

 • Jerzy Bończak wierzy w Agnieszkę Kotulankę. Pokona nałóg?

  Jerzy Bończak (66 l.) i Agnieszka Kotulanka (59 l.) znają się od lat. Aktor też miał problem z alkoholem. Wyszedł z nałogu i wierzy, że jest jeszcze szansa dla jego koleżanki. Liczy, że znów wystąpią razem na scenie.

 • Co się wydarzy w "Tylko miłość"?

  5 marca rozpocznie się trzeci sezon serial u "Tylko miłość". Pojawi się nowa para i nowe uczucie. Maja, choć spodziewa się dziecka, zerwie wszelkie kontakty z Rafałem. Czy ta miłość ma przed sobą przyszłość?

 • Nikotyna i Jerzy Bończak

  Kwestionariusz osobowy Jerzego Bończaka, aktora i reżysera teatralnego, ostatnio znanego szerokiej widowni m.in. z roli bankiera w "Nowej" i proboszcza w "Synach".

 • Żona Karola Strasburgera nie żyje

  Żona Karola Strasburgera, Irena, zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia - poinformował Fakt.pl.

 • "Klan": 2 lata po śmierci Agnieszki Kotulanki na jaw wychodzą nowe fakty

  ...do pracy! Tuż przed śmiercią wyznała ponoć dzieciom, że lada moment zamierza ogłosić swój powrót do aktorstwa... Miał jej to umożliwić jeden z dawnych przyjaciół, Jerzy Bończak, czyli Edward Prokop(...) wkrótce spotkamy się w teatrze - wyznał w wywiadzie. Agnieszka Kotulanka obiecała ponoć Jerzemu Bończakowi, że zagra w spektaklu, który zamierzał wyreżyserować w stołecznym Teatrze Komedia...

 • Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serial u "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?

 • Żona Karola Strasburgera trafiła do szpitala!

  ...się martwi. Sprawa wygląda poważnie. Nawet Jerzy Bończak, z którym gra w spektaklu 'Prawda' w Teatrze Palladium, zaproponował mu, żeby zrobił sobie przerwę. By nie grał teraz w komedii. Nie zgodził się(...) jedyna rodzina. Para nigdy nie zdecydowała się na dzieci. "Ciągle nie miałem na to czasu, a teraz trochę żałuję. Wtedy nie było to dla mnie ważne" - mówił Karol w jednym z wywiadów. Miejmy nadzieję, że...

 • Oscarowa rola Kate Winslet

  Dramat "Lektor" Stephena Daldry'ego z nagrodzoną Oscarem Kate Winslet w roli głównej oraz biograficzny "W." Olivera Stone'a o byłym prezydencie USA George'u W. Bushu to jedne z tytułów, które trafią w piątek do polskich kin.

Dyskusje na temat: jerzy bończak dzieci
 • Re: Nikotyna i Jerzy Bończak

  A ja nie palę, nigdy nie paliłam i też mi z tym dobrze, nikomu nie szkodzę, nie zatruwam a palacze niestety trują siebie i co gorsza swoje dzieci oraz wszystkich bliskich niepalących i jeszcze mają pretensje że wolność się im ogranicza a co z wolnością niepalących???

 • Re: Nikotyna i Jerzy Bończak

  A ja nie palę, nigdy nie paliłam i też mi z tym dobrze, nikomu nie szkodzę, nie zatruwam a palacze niestety trują siebie i co gorsza swoje dzieci oraz wszystkich bliskich niepalących i jeszcze mają pretensje że wolność się im ogranicza a co z wolnością niepalących??? A ja palę i często spotykam się z ostracyzmem ze strony niepalących - w miejscach gdzie palić mi wolno. Mam dla was jeden mesydż