• Informacje na temat:

  jerzy hoffman bitwa warszawska

Artykuły na temat: jerzy hoffman bitwa warszawska
 • Jerzy Hoffman skończył zdjęcia

  ...30 września zakończyły się zdjęcia do filmu fabularnego Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920", jednej z pierwszych w Europie i pierwszej w Polsce pełnometrażowej produkcji realizowanej w technologii 3D.

 • Jerzy Hoffman: Polski Fellini?

  Do premiery filmu "1920 Bitwa Warszawska" został jeszcze tydzień, ale już teraz można obejrzeć zdjęcia z planu Jerzego Hoffmana. W czwartek w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie otwarto wystawę fotografii Czesława Czaplińskiego, który dokumentował prace nad filmem.

 • Gorące serce Jerzego Hoffmana

  ...- Mocny, ekspresyjny, bezceremonialny. Na planie potrafi kląć i krzyczeć, a ekipy filmowe go kochają. Składa się ze sprzeczności. Delikatny i wrażliwy, szanuje innych - mówi o Jerzym Hoffmanie Marta Sztokfisz, autorka książki poświęconej artyście.

 • Co jeszcze planuje Jerzy Hoffman?

  Dzień po przedpremierze filmu "1920 Bitwa Warszawska" - najnowszego obrazu Jerzego Hoffmana, ukazała się książka "Filmy, wojny i rozróby" - spisany przez Stanisława Zawiślińskiego wywiad-rzeka z reżyserem.

 • Jerzy Hoffman: Uczyłem się 3D

  Jerzy Hoffman przez ponad trzy miesiące realizował pierwszy w Polsce film w technologii 3D, zatytułowany "Bitwa Warszawska 1920". Oto, co twórca mówi o tej niezwykłej produkcji.

 • "Bitwa Warszawska 1920". Zwiastun!

  W Internecie pojawił się zwiastun do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana ("Potop", "Ogniem i mieczem") - "Bitwa Warszawska 1920", pierwszej polskiej produkcji realizowanej w technice trójwymiarowej.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, rozróby

  Już 30 września Polacy ruszą do kin, by obejrzeć najnowszy film Jerzego Hoffmana "1920. Bitwa Warszawska 3D". Zanim jednak to nastąpi, w księgarniach pojawi się wywiad-rzeka z "hetmanem" polskiego kina. Książka nosi tytuł "Filmy, wojny i rozróby".

 • ...- Technologia 3D daje w kinie niesłychaną widowiskowość i prawdę; w przypadku filmu "Bitwa Warszawska 1920" widz będzie miał wrażenie, że sam uczestniczy w prezentowanych wydarzeniach - ocenił reżyser Jerzy Hoffman na wtorkowej konferencji prasowej w Warszawie.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • "Bitwa Warszawska" w Chicago

  Sale kinowe wypełnione po brzegi i bilety wykupione niemal z tygodniowym wyprzedzeniem - tak najnowszy film Jerzego Hoffmana "1920 Bitwa Warszawska" został przyjęty w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska premiera miała miejsce w piątek i sobotę w Chicago.

Zdjęcia na temat: jerzy hoffman bitwa warszawska