• Informacje na temat:

  jerzy i maciej stuhr

Artykuły na temat: jerzy i maciej stuhr
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  ..."Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy" - aktualne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra przekazał "Faktowi" syn aktora, Maciej Stuhr.

 • Krystyna Janda ujawnia treść SMS-a od Jerzego Stuhra

  Podczas rozmowy z Katarzyną Janowską w programie „Rezerwacja” Krystyna Janda ujawniła, że otrzymała SMS od przebywającego w szpitalu Jerzego Stuhra. "Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala" - miał napisać do Jandy aktor.

 • Maciej Stuhr: Kłopoty z matematyką

  Niewiele brakowało, a Maciej Stuhr musiałby powtarzać I klasę liceum - w krakowskim ogólniaku był zagrożony z matematyki. Skończyło się na egzaminie komisyjnym. O tej ciekawostce dowiadujemy się z książki "Stuhrmówka".

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  Jerzy Stuhr do dziś pamięta moment, kiedy oświadczył się niespełna 20-letniej Barbarze. Był wówczas bardzo speszony i zdenerwowany. Dziś są razem na dobre i na złe. I to od blisko 50 lat!

 • "Obywatel" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr wyreżyseruje komediodramat "Obywatel", w którym zagra razem z synem Maciejem. Zdjęcia rozpoczną się w październiku, będą kręcone w Warszawie i Łodzi. Akcja obejmie ostatnie 60 lat polskiej historii - powiedział artysta.

 • Jerzy i Maciej Stuhr na planie

  Jerzy Stuhr (61 l.) i jego syn Maciej (33 l.) rzadko pojawiają się razem w filmach. Niedługo zobaczymy ich w nowym filmie Jacka Koprowicza "Mistyfikacja",

 • "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  ...27 kwietnia w Och-teatrze odbędzie się premiera "Balu manekinów" Brunona Jasieńskiego w reżyserii Jerzego Stuhra. W roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra.

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  ..."Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.

Zdjęcia na temat: jerzy i maciej stuhr
Wideo na temat: jerzy i maciej stuhr
 • Marianna Stuhr o "nagonce" na swojego brata

  "Wspieramy się, nie mamy przed sobą tajemnic" - mówi Marianna Stuhr-Bończa, córka Jerzego Stuhra, o relacjach w jej rodzinie. Kobieta podkreśla, że zawsze może liczyć na rodziców i brata Macieja. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jerzy i maciej stuhr