• Informacje na temat:

  jerzy knappe nie

Artykuły na temat: jerzy knappe nie
 • Urszula Grabowska: Miłość nie wybiera

  W "Przepisie na życie" gra piękną terapeutkę Dorotę Kasini, która postępuje nieprofesjonalnie i ucina sobie romans ze swoim podopiecznym. Ale życie ją boleśnie zaskakuje...

 • Gotuje nie tylko w serialu

  Nie ukrywa, że do roli w "Przepisie na życie", nauczył się kucharskich sztuczek. Chwali się nawet, że zdarzyło mu się na planie ugotować coś naprawdę.

 • Gryzie ją sumienie?

  W czwartej części serialu Anka Adamowicz znów będzie musiała zmierzyć się z życiem. Jej ukochany - Jerzy Knappe (Borys Szyc) po wypadku straci pamięć i... zakocha się w innej. Losy bohaterki granej przez Magdalenę Kumorek skomplikują się i Anka znów będzie zmuszona szukać nowego przepisu na życie. Na szczęście Magdalena Kumorek prywatnie jest kobietą szczęśliwą. Żoną muzyka, mamą dwójki dzieci...

 • Borys Szyc o... gotowaniu

  Kto nie chciałby gotować tak, jak główni bohaterowie serialu "Przepis na życie"? Teraz każdy, kto choć raz zamarzył o tym, by spróbować dań, którymi zajadają się Jerzy, Anka, Pola, Mania i pozostałe serialowe postaci, ma na to szansę.

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • "Przepis na życie": Będzie 4. seria?

  W nowym, trzecim już, sezonie serialu "Przepis na życie", jak sam tytuł wskazuje, nie mogło zabraknąć nowych bohaterów poszukujących recepty na szczęście, nie tylko od kuchni.

Zdjęcia na temat: jerzy knappe nie
Dyskusje na temat: jerzy knappe nie