• Informacje na temat:

  jerzy mazur aktor

Artykuły na temat: jerzy mazur aktor
 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Andrzej Lepper w filmie Jerzego Gruzy

  Karierę nie tylko sejmową, ale i aktorską rozpoczął właśnie Andrzej Lepper. W najnowszym filmie Jerzego Gruzy - "Gulczas, a jak myślisz?", przywódca "Samoobrony" zagra samego siebie. W tym tygodniu Lepper zrealizował na planie filmu sceny ze swym udziałem. Po zakończeniu pracy powiedział: "Jadę pisać nowe scenariusze. Ale już na Wiejską".

 • Nie żyje aktor Marek Frąckowiak

  Zmarł aktor Marek Frąckowiak. Aktor zdobył sympatię widzów między innymi dzięki rolom w "Psach", "Pierwszej miłości" oraz "Czasie honoru".

 • Jerzy Skolimowski: Największą zemstą jest sukces

  W sobotę, 5 maja, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, Jerzy Skolimowski, obchodzi 80 . urodziny.

 • Jerzy Skolimowski: Człowiek jak zwierzę

  Za swój film - "Essential Killing" - Jerzy Skolimowski został na tegorocznym festiwalu w Wenecji uhonorowanym Nagrodą Specjalną Jury. "To opowieść o człowieku sprowadzonym do roli zwierzęcia" - wyznaje reżyser.

 • Jerzy Skolimowski: Nasz kandydat do Oscara

  Jerzy Skolimowski, rocznik 1938, uznał, że wiek daje mu prawo bycia mentorem. Gdy po projekcji "11 minut" na Festiwalu Filmowym w Wenecji zapytano go, po co właściwie zrobił ten film, a bardziej elegancko, o przesłanie, odpowiedział: - Życie jest skarbem, ale my uświadamiamy to sobie wtedy, gdy je tracimy. Wykorzystujmy je jak najlepiej, póki żyjemy.

 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis).

 • "Cieszy mnie to, co robię"

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najwybitniejszych i zarazem najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły...

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  W tym roku to Gdynia była gospodarzem Herbalife Triathlonu, który w poprzednich latach odbywał się w Suszu na Mazurach. Impreza jednak rozrosła się do tego stopnia, że postanowiono przenieść ją do miasta, które bez problemu poradziło sobie z zaskakującą liczbą, aż 1500 uczestników.

 • "Człowiek zamienia się w zwierzę"

  ..."Essential Killing" jest już w kinach. Na polskiej premierze filmu zjawili się m.in. reżyser produkcji - Jerzy Skolimowski i grająca główną rolę - Emmanuelle Seigner.

Zdjęcia na temat: jerzy mazur aktor
Dyskusje na temat: jerzy mazur aktor