• Informacje na temat:

  jerzy rybicki

Artykuły na temat: jerzy rybicki
 • "Blondynka": Zmiany w obsadzie serialu

  ...pewno nie będą się nudzić.  Oprócz kryzysów ekologicznych będzie też pod górkę w małżeństwie Kubus. Do kłopotów przyczyni się m.in. weterynarz Jerzy, w którego wcielił się pani mąż Kamil Kula. Jak wam...

 • "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego to historia romansu dwójki dojrzałych kochanków: owdowiałej kobiety (Ewa Wiśniewska) i byłego górnika (Marian Dziędziel), którzy wspólnie wybierają się w samochodową podróż przez Polskę.

 • Będzie rozstanie czy... ślub?

  Jeszcze pół roku temu bywalcy warszawskich salonów zastanawiali się, kiedy Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", poślubi swą wybrankę Zosię Ślotałę. Dziś mówi się o poważnym kryzysie w związku aktora i stylistki, a wręcz o ich... rozstaniu! Czy Borys Szyc rzeczywiście znów jest do wzięcia?

 • Skolimowski i Wrona w kinach

  Gdybyśmy chcieli chodzić na jeden film dziennie - i tak nie zdążylibyśmy do następnego piątku obejrzeć wszystkich premier tego tygodnia. Do kin trafiają m.in. dwa nagradzane filmy polskich reżyserów: "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego i "Chrzest" Marcina Wrony.

 • "Komisarz Alex": Wielkie zmiany w serialu! Czworonożny detektyw odchodzi na emeryturę!

  ...szczęścia" Marek Lewandowski. W gościnnych epizodach wystąpią ponadto: Patrycja Soliman, Agnieszka Sienkiewicz, Kamil Kula i Jerzy Schejbal. Co jeszcze czeka wiernych fanów "Komisarza Aleksa...

 • Nagrodzona "Symetria"

  Konrad Niewolski, reżyser rozgrywającej się w środowisku więziennej grypsery "Symetrii" otrzymał główną nagrodę podczas zakończonej w sobotę, 8 maja, 18. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...przyjęło wielu znanych i cenionych aktorów. Na długiej liście są m. in: Jerzy Schejbal, Natalia Rybicka, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Roznerski. Ostatnią rolę zagrał u nas nieodżałowany Paweł Królikowski...

 • Orły 2004: Spotkanie z nominowanymi

  Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004" odbędzie się 6 marca, ale już w poniedziałek, 1 marca, poznaliśmy nazwisko laureata Nagrody Orła za Osiągnięcia Życia. Został nim ceniony reżyser Kazimierz Kutz. Przyznanie nagrody ogłoszono podczas uroczystego spotkania z nominowanymi do Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004", które odbyło się 1 marca w Warszawie.

 • Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  ..."Blondynki" z nową gwiazdą (po Julii Pietrusze, Joannie Moro i Natalii Rybickiej w tytułowej roli zobaczymy w tym sezonie Martę Żmudę Trzebiatowską), premierowy "Ziuk. Młody Piłsudski" ze świetną(...) Pławiak). W obsadzie drugiego sezonu znalazła się plejada polskich gwiazd: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur...

 • "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego zdobyła najwięcej nominacji - aż dziewięć - do Polskich Nagród Filmowych Orły 2004. W czołówce znalazły się także: "Zmruż oczy" (8 nominacji) Andrzeja Jakimowskiego oraz "Żurek" (6 nominacji) Ryszarda Brylskiego.