• Informacje na temat:

  jerzy stuhr biografia

Artykuły na temat: jerzy stuhr biografia
 • "Obywatel" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr wyreżyseruje komediodramat "Obywatel", w którym zagra razem z synem Maciejem. Zdjęcia rozpoczną się w październiku, będą kręcone w Warszawie i Łodzi. Akcja obejmie ostatnie 60 lat polskiej historii - powiedział artysta.

 • Jerzy Stuhr kręci autobiograficznego "Obywatela"

  Jerzy Stuhr realizuje w Warszawie zdjęcia do "Obywatela"; reżyseruje ten film, a także w nim gra, razem z synem Maciejem. Akcja obejmuje sześć dekad z najnowszej historii Polski. Jak powiedział artysta, inspiracją dla scenariusza było jego własne życie.

 • Jerzy Stuhr: Drapieżna tragifarsa

  Jerzy Stuhr reżyseruje dla Radia Kraków "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej. Próby rozpoczęły się w poniedziałek, a premiera słuchowiska odbędzie się 17 grudnia. - Ta sztuka jest na tyle śmieszna, na ile drapieżna. Nie trzeba było mnie namawiać do jej realizacji - powiedział dziennikarzom Stuhr.

 • "Ich czworo" i Jerzy Stuhr

  Jerzy Stuhr reżyseruje dla Radia Kraków "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej. Próby rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, a premiera słuchowiska odbędzie się 17 grudnia.

 • Jerzy Stuhr: Śmieszna i drapieżna

  Spektakl radiowy "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra zaprezentowany zostanie na żywo w poniedziałek na antenie Radia Kraków. Spektakl obejrzy także publiczność zgromadzona w studiu oraz internauci.

 • "Obywatel" Jerzy Stuhr kręci film

  Aktor i reżyser Jerzy Stuhr kręci w Warszawie "Obywatela". Jak mówi , "to najtrudniejszy film" w jego dorobku. Akcja obejmuje okres od lat 50. po współczesność. Bohaterem jest "zwykły obywatel, miotany wiatrem historii".

 • Stuhr pracuje z Figurą, Kotem i Bohosiewicz

  Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Figura i Tomasz Kot wezmą udział w słuchowisku radiowym "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Premiera w krakowskim studiu odbędzie się 17 grudnia. Słuchowisko będzie nagrywane na żywo z udziałem publiczności.

 • Każdy mój film jest moralitetem

  ...- "Korowód" wpisuje się w moją opowieść o wartościach. Jest dość konsekwentny w mojej filmowej biografii - tłumaczy Jerzy Stuhr. 9 listopada do kin trafia jego szósta reżyserska próba. O komplemencie Krzysztofa Zanussiego, ryzyku pracy z debiutantami oraz powodzie, dla którego zdecydował się zaangażować Aleksandrę Kwaśniewską - krakowski artysta rozmawia z Tomaszem Bielenia.

 • Myslovitz. Życie to surfing

  Lubisz muzykę grupy Myslovitz? Artur Rojek to jeden z twoich idoli? Dziś (30 października) do księgarń trafia biografia "Myslovitz. Życie to surfing". W naszym konkursie możecie wygrać egzemplarze tej książki.

 • W Kielcach rusza Nurt

  Dziewięć pokazów konkursowych, pokazy specjalne, spotkanie z Jerzym Stuhrem i wystawa poświęcona Poli Negri - to imprezy XV Ogólnopolskiego Niezależnego Przeglądu Form Dokumentalnych, który w poniedziałek rozpoczyna się w Kielcach.