• Informacje na temat:

  jerzy stuhr gdzie gra

Artykuły na temat: jerzy stuhr gdzie gra
 • Jerzy Stuhr reżyseruje Różewicza

  Jerzy Stuhr po raz kolejny reżyseruje spektakl w Teatrze Polonia. Tym razem jest to sztuka "Na czworakach" Tadeusza Różewicza, gdzie aktor gra też główną rolę. Jak mówi, jest to spektakl o nim samym, a do siebie samego trzeba mieć dystans.

 • Jerzy Stuhr kręci w Rzymie

  Jerzy Stuhr uczestniczy w Rzymie w zdjęciach do filmu fabularnego, produkowanego przez telewizję RAI w związku z niedawnymi obchodami 150-lecia zjednoczenia Włoch. Film "Ultimo Papa Re" ( Ostatni papież król) reżyseruje Luca Manfredi.

 • Jerzy Stuhr odmładza się przez perukę

  Jaki jest Jerzy Stuhr bez cenzury? Luz, dystans, autoironia i gotowy żart w każdej sytuacji. Takiego kochają go Polacy od czasu "Seksmisji". Zobaczcie jak zaraża energią innych!

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  ..."Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • Małgorzata Mikołajczak: Aktor jest nieszczęśliwy, kiedy gra i kiedy nie gra

  ...- Aktor jest nieszczęśliwy, kiedy gra i kiedy nie gra. Jednak "Dezerter" jest moim najlepszym doświadczeniem filmowym - mówi PAP Małgorzata Mikołajczak. Telewizyjna premiera polsko-niemieckiego serialu na podstawie bestsellerowej powieści Siegfrieda Lenza zaplanowana jest na sobotę, 12 września.

 • Maciej Stuhr: Ekstremalnie intensywne 7 lat

  Aktor, satyryk. Jego dobra passa trwa: właśnie zagrał w trzech świetnych filmach ("Excentrycy", "Listy do M. 2", "Planeta Singli"), a wkrótce zobaczymy go w serialu "Belfer".

 • Maciej Stuhr: Seks i głupawka

  ..."Ten film przypomina gorzką czekoladę. Nieprzesłodzoną słodycz z nutką goryczy, ale jednak wciąż mieszcząca się w kategorii deseru" - tak o najnowszej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" mówi jego syn, Maciej Stuhr, który gra głównego bohatera - Jana Bratka.

 • Spotkanie ze Stuhrem... w Rzymie

  Jerzy Stuhr spotkał się w czwartek, 20 maja, z publicznością w Rzymie. Polski aktor przebywa od kilku miesięcy w Wiecznym Mieście, gdzie gra jedną z głównych ról w kręconym właśnie filmie "Habemus papam" znanego włoskiego reżysera Nanniego Morettiego.

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Stuhr w Odessie. Cyfrowa premiera „Dèjà vu”

  ...do Odessy (ZSRR), skąd wywodzili się jego przodkowie. Rodzina w USA musi zmyć hańbę i wysyła za nim Johna Pollacka (w tej roli Jerzy Stuhr), zawodowego mordercę o polskich korzeniach. Pollack jedzie do(...) i wielu aktorów radzieckich. "Deja vu" w całości zrealizowany został w języku rosyjskim i angielskim. - Jerzy Stuhr miał w Rosji bardzo znane nazwisko po filmie "Seksmisja". Jak powiedziałem moim rosyjskim...

Dyskusje na temat: jerzy stuhr gdzie gra
 • Re: "Aż po sufit": Z wizytą na planie serialu

  Szkoda, że takich aktorów jak Cezary Pazura, Radosław Pazura, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Bartłomiej Topa, Jerzy Stuhr, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Marian Dziędziel i inni już(...) Adamczyk gdzieś gra to jeszcze swoją osobą jakoś ratuje film, ale nie zmienia to faktu, że film sam w sobie jest żenadą. Może gdyby znaleźli się jacyś reżyserowie nowi którzy chcieliby robić porządne