• Informacje na temat:

  jerzy szejbal na wspólnej

Artykuły na temat: jerzy szejbal na wspólnej
 • 2013 pod znakiem baby boom!

  Williama urodził się w lipcu. Na świat przyszedł chłopiec, który otrzymał imię Jerzy. Maluch jest trzeci w kolejce do tronu! W roku pod znakiem baby boom nie mogło być inaczej i w ciążę(...) jasne. Na świecie pojawiła się córka Pola. W wychowaniu pomaga jej mąż, biznesmen Tomasz Szejbal. W tym roku rodzicami zostali także Kim Kardashian i Kanye West. Na świat przyszła ich córka, którą...

 • To ona zastąpi Szapołowską!

  .... Znana jest także telewidzom - gra matkę głównej bohaterki, Ewy (Magdalena Szejbal), w serialu "Szpilki na Giewoncie". Wcześniej występowała także m.in. w serialach: "Apetyt na życie", "Majka", "Czas honoru" i "Na Wspólnej". Jak widać, nie ma ludzi niezastąpionych... Zobacz kulisy "Bitwy na głosy"! Zobacz "Bitwę na głosy" na żywo!

 • Zastąpiła wyrzuconą aktorkę

  ...w Krakowie. Katarzyna Gniewkowska znana jest także telewidzom. Gra matkę głównej bohaterki, Ewy (Magdalena Szejbal), w popularnym serialu "Szpilki na Giewoncie". Wcześniej występowała także m.in. w serialach: "Apetyt na życie", "Majka", "Czas honoru" i "Na Wspólnej".

 • W katastrofie zginął wybitny aktor

  Pszoniak, Jerzy Szejbal. Janusz był bardzo ciepłym pedagogiem. Uczył nas 3 lata. Umiał ośmielić studentów. Wiadomo, aktorstwo to przełamywanie barier, podjęcie ryzyka" - dodał Łukaszewicz. Łukaszewicz...

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Łukaszewicz o Zakrzeńskim

  "Janusz był wyjątkowym pedagogiem. Aktorstwo to przełamywanie barier, a on umiał ośmielić. Chciał być przewodnikiem dla młodszych pokoleń..." - tak Janusza Zakrzeńskiego wspomina Olgierd Łukaszewicz.