• Informacje na temat:

  jerzy ziętek poseł

Artykuły na temat: jerzy ziętek poseł
 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  Ewa Wencel, czyli Helena z "Czasu honoru", i Ewa Ziętek, czyli Marta Gabriel ze "Złotopolskich", oraz Lucyna Malec, czyli Lucyna Karolak z "Hotelu 52". Wdowca, o którego względy walczą trzy bohaterki sztuki gra jak zawsze znakomity Marek Siudym, czyli poseł Biernacki ze "Złotopolskich". Premierowy pokaz zabawnej, pełnej zaskakujących zwrotów akcji farsy przyciągnął w miniony piątek do Teatru...

 • Kutz honorowym obywatelem Katowic

  Tytuł honorowego obywatela Katowic nadali w poniedziałek katowiccy radni pochodzącemu z tego miasta znanemu reżyserowi, posłowi PO Kazimierzowi Kutzowi. Kutz ma odebrać tytuł podczas uroczystości zaplanowanej na połowę czerwca.

 • Kutz: Jak przysoli i przypieprzy...

  Pochodzący z Katowic Kazimierz Kutz otrzymał w środę nadany mu w końcu maja tytuł honorowego obywatela miasta i symboliczny klucz do jego bram. Znanego reżysera i posła PO wyróżniono przede wszystkim za osiągnięcia artystyczne, promujące Katowice.

 • Kazimierz Kutz kończy 85 lat

  Reżyser, który pokazał Śląsk Polsce, polityk, co z niejednego pieca chleb jadł, kąśliwy felietonista, który jako pisarz zadebiutował po osiemdziesiątce - Kazimierz Kutz w niedzielę, 16 lutego, kończy 85 lat.