• Informacje na temat:

  jesienne ubrania

Artykuły na temat: jesienne ubrania
 • Kalina Jędrusik: Jesienna dziewczyna, odmienna niż inne

  Łamała wszelkie zasady dobrego smaku, kochała szokować, zazdroszczono jej urody, a przede wszystkim talentu. W tym tygodniu Kalina Jędrusik świętowałaby swoje 90. urodziny!

 • Ubrać Kożuchowską

  "Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.

 • "Zdrowa w każdym calu" kolejną jesienną nowością Polsat Cafe

  ...królowe, zostaną poddane wzajemnej ocenie. Uczestniczki będą nawzajem oceniać swoje stylizacje. Zwyciężczyni zatrzyma wszystkie ubrania i akcesoria, których użyła do przygotowania stylizacji. W jesiennej...

 • Maria Dębska: Ten zawód bywa dla kobiet bezwzględny

  ..."Czarny Mercedes" to obok "Piłsudskiego" i "Zabawy, zabawy" trzeci tegoroczny film, w którym można oglądać Marię Dębską. Natomiast już wkrótce córka reżyserki Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy") wchodzi na plan "Jesiennej dziewczyny" - produkcji, w której wcieli się w Kalinę Jędrusik.

 • Ewa Farna błyszczy dekoltem na ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

  Na jesiennej ramówce Polsatu pokazała się m.in. Ewa Farna, która będzie kapitanem jurorów w nowym muzycznym show "Śpiewajmy razem. All Together Now".

 • Madonna: Ubranka dla dzieci

  ..."The English Roses", tytuł jednej z pięciu książek dla dzieci autorstwa Madonny, da nazwę jesiennej kolekcji ubrań dla dziewczynek. Już wkrótce do sklepów trafi linia odzieży stworzona przez popularną amerykańską piosenkarkę.

 • Madonna zostanie modelką

  Informowaliśmy już, że podczas trasy promującej płytę "Confession On A Dance Floor" Madonna na scenie nosić będzie kreacje autorstwa projektanta Jeana-Paula Gaultiera. Teraz popularna wokalistka potwierdziła, że będzie twarzą jesiennej kolekcji odzieżowej firmy H&M. Jej ubrania będzie nosić poza sceną.

 • Michał Wiraszko (Muchy): Stwierdziliśmy, że może nie powinniśmy się grzebać za życia

  - Wszyscy uświadomiliśmy sobie, że jeżeli ten zespół ma trwać, to w tej konfiguracji - mówi Michał Wiraszko, lider grupy Muchy, która po ponad dwóch latach przerwy powróciła w pierwotnym składzie. Zaczęło się od niezapowiadanego koncertu w kwietniu na festiwalu Spring Break, a już 18 listopada zespół rusza w jesienną trasę z materiałem z debiutanckiego "Terroromansu".

 • Wołoszański i Latkowski w Polsat Play

  Nowy program Bogusława Wołoszańskiego i znane już "Granice kariery" Sylwestra Latkowskiego to jedne z jesiennych propozycji programowych Polsat Play. Stacja przygotowała w tym sezonie wiele niespodzianek.

 • DoriFi zatrzymuje lato: Banda wariatów w klapkach

  Tylko u nas możecie zobaczyć jak wyglądało zatrzymanie lata już w jesiennej aurze w teledysku do utworu "A ja tak lubię lalalato" debiutującej wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show".

Wideo na temat: jesienne ubrania
 • Macademian Girl: gdy mam gorszy nastrój, zakładam kolorową rzecz

  Kontakt z bliskimi, ciepła herbata i wielobarwne ubranie - to sposoby Tamary Gonzalez Perey na jesienną chandrę. Przy obniżonym nastroju blogerka chętnie wkłada najbardziej kolorową odzież, jaką ma w szafie. Lubi mieszać barwy albo nosić się w stylu total look. Jej ulubione kolory to czerwień i wszelkie odcienie różu.