• Informacje na temat:

  jesse eisenberg zdjęcia

Artykuły na temat: jesse eisenberg zdjęcia
 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • Dostojewski na wielkim ekranie

  Richard Ayoade, autor głośnego filmu "Moja łódź podwodna", przygotowuje się do ekranizacji noweli Fiodora Dostojewskiego "Sobowtór". W rolach głównych mają wystąpić Jesse Eisenberg ("The Social Network") i Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów").

 • Woody Allen kreci na Zatybrzu

  Woody Allen, który w Rzymie pracuje nad filmem znanym pod roboczym tytułem "Bop Decameron", od kilku dni kręci zdjęcia w autentycznej pracowni architekta na Zatybrzu. Na planie są aktorzy: Alec Baldwin, Ellen Page i Jesse Eisenberg.

 • Woody Allen śpi na planie

  Zdjęcia Woody'ego Allena, jak śpi przy ulicznym stoliku baru w Rzymie, obiegły włoską prasę. Zmęczony reżyser drzemał podczas przerwy w zdjęciach do jego filmu "Bop Decameron" w dzielnicy Zatybrze w Wiecznym Mieście.

 • Penelope Cruz gra u Allena

  Penelope Cruz przyleciała w czwartek, 8 lipca, do Rzymu na rozpoczynające się wkrótce zdjęcia do filmu Woody'ego Allena "Bop Decameron". Aktorce towarzyszy mąż Javier Bardem, półroczny synek Leonardo oraz opiekunka do dziecka.

 • Woody Allen w Rzymie

  Woody Allen rozpoczął w poniedziałek, 11 lipca, zdjęcia do swego najnowszego filmu. Miejscem pierwszych planów są Termy Karakalli, plac przy Koloseum i starożytna droga Appia Antica.

 • Benigni na planie u Allena

  Najbardziej znany włoski komik, reżyser i aktor Roberto Benigni pojawił się w piątek, 5 sierpnia, po raz pierwszy na planie filmu, jaki Woody Allen kręci w Rzymie. Zdjęcia z udziałem artysty kręcono w samym sercu Wiecznego Miasta, przy Piazza del Popolo.

 • Skandalistka chce zagrać u Allena

  ...18-letnia Ruby, bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, że będzie mogła zagrać u niego w filmie. Amerykański reżyser rozpoczyna wkrótce zdjęcia w Rzymie.

 • Thurman zawróciła mu w głowie

  ...się na ceremonii i nie dopuścić do zawarcia małżeństwa. Zakochanego młodzieńca zagra Jesse Eisenberg ("Zombieland "). W postać najlepszego przyjaciela bohatera, który pomaga mu w realizacji szalonego planu, wcieli się Michael Angarano ("Zakazane królestwo"). Za produkcję odpowiadać będą Darlene Caamano Loquet oraz Emilio Diez Barroso. Zdjęcia rozpoczną się 21 października na Long Island.

 • Roberto Benigni u Woody'ego Allena?

  Poinformowały o tym włoskie media dodając, że swój wybór Allen ogłosi w Cannes. O przygotowywanym przez amerykańskiego reżysera filmie "The wrong picture" wiadomo na razie niewiele. Na pewno zdjęcia do niego Woody Allen rozpocznie w Wiecznym Mieście latem. Niemal pewna jest też jego podstawowa obsada: Penelope Cruz, Alec Baldwin, Ellen Page i Jesse Eisenberg. Także dla siebie reżyser napisał małą...