• Informacje na temat:

  jesse l. martin

Artykuły na temat: jesse l. martin
 • Martin Scorsese: Wybitny reżyser i przyjaciel Polski ma urodziny

  ...właśnie polskie filmy" - wyznawał. Scorsese zapoczątkował w Stanach Zjednoczonych cykl pokazów arcydzieł polskiej kinematografii "Martin Scorsese Presents: Masterpieces of Polish Cinema", które sam(...) animowaną krótkometrażówką "Krytyk" (The Critic). Pierwszą nagrodę zdobył w 1964 r. w konkursie imienia Jesse L. Lasky'ego za film "It's Not Just You, Murray". Jednak prawdziwą sławę przyniósł mu...

 • Jessie J wydaje nowy album ("Sweet Talker")

  ...się m.in. Diplo, Tricky Stewart, The-Dream, Max Martin, Ammo oraz Pharrell Williams. Początkowo nowy longplay Jessie J miał być amerykańską wersją poprzedniej produkcji wokalistki - "Alive". Jednak...

 • "Irlandczyk" krytykowany za fałszowanie historii

  Najnowszy film Martina Scorsese był dotąd głównie chwalony, zarówno przez widzów, jak i recenzentów. Teraz jednak to się zmieniło. Gorzkich słów pod adresem "Irlandczyka" nie szczędzi Chuckie OBrien, w którego rolę wcielił się w filmie Jesse Plemons. Twierdzi, że "Irlandczyk" opowiada fikcyjną i fałszywą wersję historii.

 • Niedzisiejsza gwiazda pop

  ...i jednocześnie wybitnie taneczny. "Zagraj to wolniej, ale... szybciej" - radził perkusiście Joy Division producent Martin Hannett w czasie nagrywania "Unknown Pleasures". I takie właśnie, nieoczywiste wrażenie...

 • Powstanie film o gwieździe soul

  Wkrótce rozpoczną się przygotowania do niezależnego filmu "Sexual Healing", biografii Marvina Gaye'a, legendy soulowego brzmienia Motown. W roli nieżyjącego już wokalisty wystąpi Jesse L. Martin, gwiazdor serial u "Prawo i porządek", dla którego było to wielkie marzenie.

 • Powstanie film o gwieździe soul

  Wkrótce rozpoczną się przygotowania do niezależnego filmu "Sexual Healing", biografii Marvina Gaye'a, legendy soulowego brzmienia Motown. W roli nieżyjącego już wokalisty wystąpi Jesse L. Martin, gwiazdor serial u "Prawo i porządek", dla którego było to wielkie marzenie.

 • Wielki koncert "One World: Together at Home". Muzycy podziękowali medykom

  Największe światowe gwiazdy zagrały koncert "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Wielki koncert "One World: At Home" na rzecz walki z koronawirusem. Gdzie oglądać?

  Coraz więcej gwiazd potwierdziło swój udział w wielkim koncercie internetowym "One World: At Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Scorsese produkuje braci Dalton

  Kultowy reżyser Monte Hellman został wybrany do realizacji adaptacji powieści Rona Hansena "Desperadoes". Film nosił będzie taki sam tytuł, a opowiadał będzie o cieszącym się złą sławą gangu Daltona. Produkcją zajmie się Jammee Rose Productions, a producentami wykonawczymi będą Martin Scorsese ( "Aviator" ) oraz Paul Thomas Anderson ( "Magnolia" ).

 • Kraków Live Festival 2018: Niby z fajerwerkami, a jednak bez (relacja, zdjęcia)

  Drugi dzień Kraków Live Festivalu nie przyniósł tak dużej dawki hip hopu jak pierwszy, za to zakończył się wielką imprezą pod wodzą uwielbianego w Polsce Martina Garrixa.