• Informacje na temat:

  jessica aktorka amerykańska

Artykuły na temat: jessica aktorka amerykańska
 • Jessica Simpson: Chuck Norris, Denzel Washington i molestowanie seksualne

  Amerykańska aktorka i piosenkarka w najnowszym wywiadzie przypomniała, że gdy była dzieckiem, uczestniczyła w przesłuchaniach do popularnego programu muzycznego. Usłyszała wtedy, że za mocno porusza brwiami i że powinna pójść na korepetycje do profesjonalnego aktora. Simpson wybrała Chucka Norrisa. "Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego Denzela Washingtona" - poradził jej wtedy aktor.

 • Jessica Alba: Akcja!

  Jessica Alba powraca na ekrany kin w filmie "Mechanik: Konfrontacja". W rozmowie z Joanną Ozdobińską amerykańska aktorka opowiada, za co lubi kino akcji, zwierza się ze słabości do Jasona Stathama oraz ujawnia, co robiła przez ostatnie kilka lat.

 • Jessica Lange w Bydgoszczy

  Amerykańska aktorka Jessica Lange, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród filmowych, wzięła w niedzielę, 13 listopada, udział w otwarciu wystawy swoich fotografii w Galerii bwa w Bydgoszczy. Ekspozycja obejmuje zbiór 135 czarno-białych prac, wykonanych w technice analogowej.

 • Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Większość osób zna ją jedynie za sprawą roli Carrie Bradshaw w odnoszącej sukcesy serii komediowej "Seks w wielkim mieście", dlatego z okazji 55. urodzin, które Sarah Jessica Parker świętuje 25 marca, przypominamy inne kreacje najlepiej ubranej hollywoodzkiej aktorki.

 • Jessica Chastain zaskakuje nie tylko aktorsko

  Jessica Chastain w filmie "Sama przeciw wszystkim" wciela się w postać lobbystki. "To niezwykła kobieta, która dokonuje silnych wyborów aktorskich" - mówi Magdalena Lamparska, która zagrała z amerykańską aktorką w filmie "Azyl".

 • Jessica Lange na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy

  ...24. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage rozpoczął się w sobotę, 12 listopada, w Bydgoszczy. W czasie gali otwarcia nagrody specjalne otrzymali amerykańska aktorka Jessica Lange i kanadyjski producent filmowy Robert Lanos.

 • ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  ..."Swipe swap" to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami "Love Island", zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.

 • "Azyl": Jessica Chastain solidarnie z polskimi kobietami

  ...- Zbyt często, gdy mówimy o historii, sięgamy do emocji takich jak agonia i strata, a zapominamy o nadziei. Nasza opowieść jest takim światełkiem w tunelu - wyznała amerykańska aktorka Jessica Chastain podczas warszawskiej konferencji prasowej. Wraz z reżyserką Niki Caro i partnerami z planu: Danielem Brühlem i Johanem Heldenberghiem gwiazda pojawiła się w Polsce, by promować film "Azyl", który...

 • Jessica Biel na Kilimandżaro

  Amerykańska aktorka, Jessica Biel, poszła w ślady Małgorzaty Foremniak i we wtorek, 12 stycznia, po trwającej tydzień wspinaczce, stanęła na szczycie Kilimandżaro. Zlokalizowana w Tanzanii przy granicy z Kenią góra jest najwyższym szczytem Afryki i mierzy 5895 m n.p.m.

 • Jessica Simpson idzie na podryw

  Amerykańska wokalistka i aktorka Jessica Simpson (26 l.) niedawno rozstała się z innym amerykańskim gwiazdorem Johnem Mayerem (29 l.) i ponoć zamierza usidlić samego Leonardo DiCaprio (33 l.).

Zdjęcia na temat: jessica aktorka amerykańska
Wideo na temat: jessica aktorka amerykańska
 • ceni ją aktorka Magdalena Lamparska? W studiu programu amerykańska aktorka opowiedziała o pracy nad filmem o Żabińskich / źródło: Dzień Dobry TVN(...)- Jest nieprawdopodobnie inteligentna, doskonale wie, jak pokierować emocjami postaci, które gra - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN" reżyser John Madden zapytany o grę Jessiki Chastain. Niedawno aktorka