• Informacje na temat:

  jessica alba o sobie

Artykuły na temat: jessica alba o sobie
 • Jessica Alba: Akcja!

  Jessica Alba powraca na ekrany kin w filmie "Mechanik: Konfrontacja". W rozmowie z Joanną Ozdobińską amerykańska aktorka opowiada, za co lubi kino akcji, zwierza się ze słabości do Jasona Stathama oraz ujawnia, co robiła przez ostatnie kilka lat.

 • Jessica Alba: Symbol seksu

  Była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś Jessica Alba ma 35 lat, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Niewidoma Jessica Alba

  Jessica Alba ( "Sin City" ) uczy się żyć jako osoba niewidoma. Aktorka przygotowuje się do roli okaleczonej skrzypaczki w filmie "The Eye".

 • Jessica Alba w komedii

  Jessica Alba prowadzi negocjacje dotyczące jej udziału w nowej komedii "Little Fockers". Jest to kolejna część przebojowej serii, w której skład wchodzą już "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

 • Jessica Alba: Seksowna agentka

  W każdym kontrakcie, który Jessica Alba podpisuje przed rozpoczęciem zdjęć, ma zagwarantowane, że nie będzie grać nago. Po przeczytaniu scenariusza filmu "Maczeta" poczuła się niekomfortowo, bo(...) w "Maczecie"? Bo to film sensacyjny! - Zawsze miałam słabość do kina akcji - wyznaje Jessica. - Moja bohaterka, agentka Sartana, jest twarda i sprytna. To nie jest bezbronna, niewinna kobieta, nie jest też...

 • Jessica Alba poznaje "naszą rodzinkę"

  Chcecie poczuć się staro? No, to posłuchajcie: Jessica Alba jest mężatką i mamą, a w kwietniu 2011 roku skończy trzydzieści lat.

 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Jessica Alba: Naszyjnik za 5,8 mln dolarów

  Jessica Alba pojawiła się na gali Złotych Globów w efektownym naszyjniku od Harryego Winstona. Biżuteria kosztowała, bagatela, 5,8 mln dolarów. Dzięki spektakularnemu naszyjnikowi i sukni Oscara de la Renty Alba była na czerwonym dywanie klasą dla samej siebie.

 • Alba marzy o karierze w polityce

  Jessica Alba chciałaby działać w polityce, gdyby nie zdecydowała się na karierę aktorki.

 • Gwiazdy przeciwko przemocy

  ..." - mówiła młoda aktorka. Jednak to Jessica Alba wywołała większe emocje, kiedy na forum przeczytała wiersz i żartowała sobie ze swojego wyglądu w ciąży.

Zdjęcia na temat: jessica alba o sobie
Dyskusje na temat: jessica alba o sobie
 • Re: Jessica Alba: "Troje dzieci zupełnie wyeksploatowało moje ciało"

  Dziewczyno wiecej wiary w siebie . Twoj nick Berta jest okropny i masz o sobie tak nie myslec!!! Jestes kobieta ktora moze wszystko ,jesli jest Ci zle w swoim ciele to pojdz na silownie ,zacznij cwiczyc pierwsze spokojnie zebys sie nie zniechecila a pozniej coraz intrnsywniej. Sama zobaczysz ze zaczniesz szybko reagowac na trening i zmienisz sie nie do poznania. Powodzenia