• Informacje na temat:

  jessica alba plotki

Artykuły na temat: jessica alba plotki
 • Doradza, jak zdrowo żyć

  Hollywoodzka gwiazda, wzorowa żona i matka, Jessica Alba zadebiutuje w roli pisarki. Na początku przyszłego roku do księgarń trafi jej pierwsza książka - "The Honest Life", w której aktorka radzi, jak zadbać o zdrowy styl życia rodziny.

 • Billboard Music Awards 2015: Bezkonkurencyjna Taylor Swift i wygwizdany Kanye West

  ...wspólnie z Kendrickiem Lamarem . W obsadzie teledysku znalazły się m.in. Cindy Crawford , Jessica Alba , Lena Dunham , Ellie Goulding i Selena Gomez . Wielkim zwycięzcą gali okazał się również(...) Calvina Harrisa , potwierdzając tym samym plotki o ich związku. Zobacz teledysk "Bad Blood": Tekst piosenki "Bad Blood" w serwisie Teksciory.pl!

 • Boskie ciała show-biznesu

  Lara Stone, aktorka Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, która ten sukces może zawdzięczać trenerce Madonny. Notowanie najgorętszych ciał show-biznesu zamykają Rihanna i Miranda Kerr. Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

 • Jest "Fantastyczna trójka"!

  Johnny'ego Storma/Ludzkiej pochodni. Panowie wciąż czekają na czwartego członka zespołu - Sue Richards/Niewidzialną Kobietę. Najpoważniejszą kandydatką do objęcia roli jest Jessica Alba ( "Honey(...) zmieniać kształty Skrulami oraz niszczycielem światów Galactusem. Plotki dotyczące obsady filmowej wersji komiksowej opowieści pojawiały się w Sieci zaraz po ogłoszeniu, iż ruszyły prace nad adaptacją...

 • Weekend w kinie: Aż 11 premier!

  Lohan i Jessica Alba. Więcej: zwiastun / recenzja "Miód" Film tureckiego reżysera Semiha Kaplanoglu to tegoroczny zwycięzca Złotego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinale. Obraz opowiada(...) bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych. Więcej: zwiastun / recenzja "Od początku do końca" Brazylijski obraz o czystej i pięknej...