• Informacje na temat:

  jessica alba ubrania

Artykuły na temat: jessica alba ubrania
 • Nie chce być seksbombą!

  Jessica Alba, w odróżnieniu od większości kobiet, które lubią się podobać mężczyznom, nie chce być postrzegana jako seksbomba. Dlatego aktorka jak ognia unika wyzywających kreacji.

 • Gwiazdy mają smykałkę do interesów!

  Pod koniec 2014 roku uwagę świata biznesu przyciągnęła Jessica Alba, a to za sprawą swojej firmy The Honest Co., która przygotowuje się do wejścia na giełdę. Po raz pierwszy została wyceniona i to na bagatela 1 miliard dolarów! To nie jest pomyłka. Chociaż to tylko szacunkowe dane, to aktorka ma się czym chwalić. Kreatywna mama Alba zdradza, że pomysł założenia firmy sprzedającej...

 • Erica Johnssona, ojca dwójki swoich dzieci, 5 lipca na ranczo w Santa Barbara. Wśród gości znaleźli się m.in. Jessica Alba i jej mąż Cash Warren. Jest to drugie małżeństwo gwiazdki. W 2002 roku...

 • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

  W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu "Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii - striptizerką Nancy Callahan. "Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film" - deklaruje grająca Nancy Jessica Alba.

 • Anna Przybylska: Ubrania były mokre

  Nic tak nie kręci i nie podnieca męskiej publiczności, jak sceny striptizu w wykonaniu atrakcyjnej aktorki. Dziś do grona sław, które na srebrnym ekranie, w rytm muzyki pozbywały się garderoby, dołączyła Anna Przybylska. W "Bilecie na Księżyc", nowej komedii Jacka Bromskiego, aktorka odważnie zagrała tancerkę erotyczną Roksanę.

 • Boskie ciała show-biznesu

  Na ich sylwetki z podziwem patrzą mężczyźni, z zazdrością spoglądają również kobiety. Która ze znanych kobiet jest posiadaczką najpiękniejszego ciała show-biznesu?

Zdjęcia na temat: jessica alba ubrania