• Informacje na temat:

  jessica biel dom

Artykuły na temat: jessica biel dom
 • Jessica Biel: To była miłość jak z filmu

  Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwą kobietą. Jessica Biel ma wspaniałą pracę, kochanego męża i synka, który jest jej oczkiem w głowie. – To, co przeżywam teraz, już nigdy się nie powtórzy – mówi piękna aktorka.

 • Justin & Jessica: Rozstanie roku?

  Bulwarowa prasa nie może dojść do porozumienia: część tabloidów odtrąbiła rozstanie Justina Timberlake'a i aktorki Jessiki Biel, pozostałe stanowczo dementują. Wypowiedzieć postanowiła się babcia wokalisty.

 • Biel chce zagrać z Timberlakiem

  Jessica Biel marzy o tym, by zagrać w filmie u boku swojego chłopaka, piosenkarza Justina Timberlake'a.

 • Mama zmusi go do ślubu?

  Mama piosenkarza Justina Timberlake'a - Lynn Harless chce, żeby jej potomek wreszcie się ustatkował i ożenił ze swoją partnerką - aktorką Jessicą Biel. Mama gwiazdora marzy również o wnukach.

 • Justin Timberlake... pantoflarzem

  Justin Timberlake całkowicie poddał się swojej żonie Jessice Biel. Jak aktor i muzyk sam przyznał w jednym z wywiadów, to ona rządzi w ich domu i w trudnych sprawach na niej polega.

 • Nowi iluzjoniści

  Jessica Biel ( "Teksańska masakra piłą mechaniczną" , "Blade: Mroczna Trójca" ) i Rufus Sewell ("Mroczne miasto", "Obłędny rycerz" ) dołączą do Edwarda Nortona ( "Włoska robota" ) i Paula Giamatti ( "Bezdroża" ) na planie filmu "The Illusionist", nad którym pracuje Neil Burger ("Interview with the Assassin").

 • Sylwester? Tylko w Nowym Jorku!

  Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu, wystarczy, że rzuci okiem na obsadę romantycznej komedii "Sylwester w Nowym Jorku". Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Jessica Biel... Gdzie indziej spotkamy w jednym miejscu tyle gwiazd (w dodatku już na początku grudnia!)? To jednak niejedyna kinowa premiera tygodnia.

 • Babcia chce ślubu wnuka

  Babcia gwiazdora muzyki pop Justina Timberlake'a marzy o tym, żeby jej wnuk poślubił swoją obecną partnerkę Jessikę Biel podczas kameralnej ceremonii w ogrodzie przy domu jego matki.

 • 50 Cent wraca z Iraku

  Amerykański raper 50 Cent wystąpi w filmie opowiadającym o losie żołnierzy walczących w Iraku. Obok twórcy przebojów "Candy Shop" czy "Outta Control" , w obrazie zatytułowanym "Home of the Brave" wystąpią takie sławy ekranu, jak Samuel L. Jackson, Jessica Biel czy Christina Ricci.

 • Weekend przed telewizorem

  ...zakonna - są bezpodstawne? Film science fiction "Niewidzialny" (godz. 21:35 ) to natomiast propozycja na wieczór Polsatu. Trójka pilotów (Jamie Foxx, Jessica Biel, Josh Lucas) otrzymuje zadanie(...) nadprzyrodzonymi zdolnościami Jenny Johnson (Uma Thurman), od której zależą losy świata. Jednak choć G-Girl z łatwością ratuje Nowy Jork od katastrofy, marzy o domku z ogródkiem i mężu. Gdy spotyka...