• Informacje na temat:

  jessica emma

Artykuły na temat: jessica emma
 • Kostiumowa Jessica Lange

  Jessica Lange ( "Tootsie" , "Tytus Andronikus" ) zagra tytułową rolę w filmie "Cheri". Obraz powstanie na podstawie powieści słynnej francuskiej pisarki Colette. Twórcą projektu jest brytyjski scenarzysta i reżyser Christopher Hampton ( "Spokojny Amerykanin" , "Tajny agent").

 • Niebawem Złote Globy. Kto ma szanse na nagrody?

  ...75. gala rozdania Złotych Globów odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 stycznia. Wiadomo, kto będzie wręczał filmowe statuetki. To m.in. Halle Berry, Penelope Cruz, Emma Watson, Chris Hemsworth, Dakota Johnson, Sharon Stone, Ricky Martin czy Hugh Grant.

 • Oscary: Kto ogłosi nominacje?

  Gospodarz najbliższej oscarowej gali, reżyser i komik Seth MacFarlane oraz aktorka Emma Stone ogłoszą w czwartek, 10 stycznia, nominacje do tegorocznych nagród Akademii Filmowej.

 • Sylwester? Tylko w Nowym Jorku!

  Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu, wystarczy, że rzuci okiem na obsadę romantycznej komedii "Sylwester w Nowym Jorku". Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Jessica Biel... Gdzie indziej spotkamy w jednym miejscu tyle gwiazd (w dodatku już na początku grudnia!)? To jednak niejedyna kinowa premiera tygodnia.

 • Sarah J. Parker: Zła narzeczona

  Sarah Jessica Parker, gwiazda kultowego serial u "Seks w wielkim mieście" , wystąpi w nowej komedii romantycznej, do produkcji której przygotowuje się studio Fox 2000. Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Thomas Bezucha ("The Big Eden").

 • Viola Davis żałuje, że zagrała w "Służących"

  ...darzy ogromną sympatią aktorki, które partnerowały jej na planie. W pozostałych rolach wystąpiły Emma Stone, Jessica Chastain, Allison Janney i Bryce Dallas Howard. "Zawarte przeze mnie przyjaźnie...

 • JoJo w filmie

  Komedię "Aquamarine" reżyseruje Elizabeth Allen ("Eyeball Eddie"). W obsadzie znalazły się także niewiele starsze od JoJo aktorki - Sara Paxton w tytułowej roli syreny ("Haunted Lighthouse"), Emma(...), Jessica Simpson. Ostatecznie musiała odmówić ze względu na brak wolnych terminów.

 • Scarlett Johansson dołączyła do elitarnego grona

  ...pierwszo- i drugoplanową za tę samą kreację. 38 lat później dwie nominacje w jednym roku zdobyła Jessica Lange. Aktorka otrzymała wtedy Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Tootsie", a była(...) kobiety" oraz był nominowany za drugoplanową rolę w filmie "Glengarry Glen Ross". Rok później, po raz pierwszy w historii Oscarów, aż dwie aktorki mogły cieszyć się z podwójnych nominacji. Były to Emma...

 • Wybrano "Gwiazdę Jutra"

  ...12-letnia aktorka zwróciła uwagę widzów i krytyków znakomitą kreacją w filmie "Mała Miss" , amerykańskiej rodzinnej komedii drogi, którą na festiwalu w Sundance powitano owacją na stojąco. Abigail Breslin wystąpiła m.in. również u boku Jodie Foster w filmie "Nim's Island". W poprzednich latach wyróżnienie "Gwiazda Jutra" otrzymały m.in. Emma Roberts, Jennifer Hudson i Jessica Biel. Ceremonia...

 • Najpopularniejsza gwiazda

  Potterze, 21-letnia Emma Watson. Co ciekawe, jedynym mężczyzną w pierwszej dziesiątce, okazał się reżyser i aktor komediowy, także Brytyjczyk, Ricky Gervais. Pełen ranking najpopularniejszych gwiazd według wyszukiwarki Google.co.uk: 1. Kim Kardashian, 2. Victoria Beckham, 3. Emma Watson, 4. Scarlett Johansson, 5. Jennifer Aniston, 6. Britney Spears, 7. Megan Fox, 8. Ricky Gervais, 9. Jessica Jane, 10