• Informacje na temat:

  jessica lange aktorka

Artykuły na temat: jessica lange aktorka
 • Jessica Lange w Bydgoszczy

  Amerykańska aktorka Jessica Lange, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród filmowych, wzięła w niedzielę, 13 listopada, udział w otwarciu wystawy swoich fotografii w Galerii bwa w Bydgoszczy. Ekspozycja obejmuje zbiór 135 czarno-białych prac, wykonanych w technice analogowej.

 • Jessica Lange na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy

  ...24. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage rozpoczął się w sobotę, 12 listopada, w Bydgoszczy. W czasie gali otwarcia nagrody specjalne otrzymali amerykańska aktorka Jessica Lange i kanadyjski producent filmowy Robert Lanos.

 • Jessica Lange uhonorowana w Hollywood

  Aktorka Jessica Lange, reżyserka Mimi Leder i Nikki Rocco ze Studia Universal, zostały uhonorowane w Hollywood za umacnianie silnej roli kobiety w świecie filmu. Uroczystość odbyła się w ostatni weekend w Hotelu Plaza, w Beverly Hills.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  ...- Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Natalie Portman i Jessica Lange w Irlandii

  Natalie Portman, słynna królowa Amidala z obrazu "Mroczne widmo" George Lucasa, wystąpi u boku legendarnej hollywoodzkiej aktorki Jessiki Lange ( "Błękit nieba" ) w filmie "The Mermaid's Singing". Zdjęcia rozpoczną się późnym latem w Irlandii.

 • Zadowolona 50-latka

  Amerykańska aktorka Jessica Lange twierdzi, że stanie się aktorką po pięćdziesiątce wcale nie jest takie straszne i nie musi oznaczać końca kariery. "Często bywa tak, że role dla kobiet w tym wieku są znacznie bardziej ciekawe. Nie wolno się poddawać" - twierdzi gwiazda.

 • San Sebastian nagradza

  Podczas tegorocznego 50. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian nagrody za całokształt twórczości odbiorą aktorzy Dennis Hopper ( "Swobodny jeździec" ), Jessica Lange ( "Tootsie" ) i Bob Hoskins ( "Noriega - wybraniec boży" ). Gwiazdy zapowiedziały, iż osobiście odbiorą honorowe wyróżnienia, poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Pokażą najlepszy film telewizyjny

  HBO Polska wyemituje w tym miesiącu nagrodzony dwoma tegorocznymi Złotymi Globami, film własnej produkcji: "Szare ogrody" ("Grey Gardens") z Drew Barrymore i Jessicą Lange w rolach głównych.

 • Gwiazdy u Jarmuscha

  Sharon Stone ( "Kasyno" ), Jessica Lange ( "Duża ryba" ), Tilda Swinton ( "Młody Adam" ) i Chloe Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) wystąpią w nowym filmie Jima Jarmuscha ( "Ghost Dog: Droga samuraja" ). Aktorki spotkają się na planie z Billem Murray'em ( "Między słowami" ), który w niezatytułowanym jeszcze obrazie zagra główną rolę.

 • Scarlett Johansson dołączyła do elitarnego grona

  Jeszcze 12 stycznia tego roku Scarlett Johansson nie mogła pochwalić się żadną nominacją do Oscara. Dzień później miała już dwie. Popularna aktorka ma szansę na statuetkę za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Historia małżeńska" oraz za najlepszą drugoplanową rolę w "Jojo Rabbit".