• Informacje na temat:

  jessica moore

Artykuły na temat: jessica moore
 • Oto gwiazdy 2012 roku?

  Jessica Chastain, Rooney Mara i Mia Wasikowska. Czy one będą "numerem jeden" w Hollywood? Tak sugeruje znany magazyn "Vanity Fair", który umieścił aktorki na liście 11 gwiazd, mających "rządzić" filmem w 2012 roku.

 • Biel, Mendes i Weisz reżyserkami

  Jessica Biel, Eva Mendes i Rachel Weisz zgodziły się stanąć po drugiej stronie kamery, by nakręcić krótkie filmy we współpracy z magazynem "Glamour" i firmą Hyundai.

 • Parker jako ikona feminizmu

  Znana feministka Gloria Steinem przyznała, że jest fanką Sarah Jessiki Parker. Aktorka wcieli się w rolę Steinem w budzącym wiele emocji filmie "Lovelace" - historii gwiazdy filmów porno Lindy Lovelace. Parker zastępi w obsadzie Demi Moore.

 • Britney Spears ma nową konkurentkę do roli w filmie "Dukes Of Hazard", mającym być kinową wersją popularnego serial u telewizyjnego. Jest nią inna wokalistka pop, Jessica Simpson, która zrobiła bardzo dobre wrażenie na producentach tego obrazu.

 • Serialowa ekranizacja "Nowego wspaniałego świata"

  ..." zobaczymy Aldena Ehrenreicha, znanego z roli młodego Hana Solo. W pozostałych rolach wystąpią Jessica Brown Findlay, Demi Moore, Harry Lloyd, Hannah John-Kamen, Sen Mitsuji oraz Joseph Morgan. Historia...

 • Scarlett Johansson dołączyła do elitarnego grona

  ...pierwszo- i drugoplanową za tę samą kreację. 38 lat później dwie nominacje w jednym roku zdobyła Jessica Lange. Aktorka otrzymała wtedy Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Tootsie", a była(...) zmieniły się w jednego Oscara - dla Hunter za rolę w "Fortepianie". W 2003 roku dwie szanse na nagrodę miała Julianne Moore. Nie przyniosła jej jednak statuetki ani rola pierwszoplanowa w filmie...

 • Madonna: Powrót do formy

  Złotych Globów. Oto jak głosowali czytelnicy magazynu "In Touch": 1. Madonna 2. Uma Thurman 3. Sarah Jessica Parker 4. Julianne Moore 5. Kate Winslet 6. Elizabeth Hurley 7. Catherine Zeta Jones...

 • Najbardziej oryginalne striptizy w historii kina

  ...napisał tę scenę wyłącznie dla własnej przyjemności? To z granym przez niego bohaterem postać Salmy Hayek nawiązuje bowiem taneczno-erotyczny kontakt. Kiedy Demi Moore przyjmowała główną rolę(...) wśród publiczności jak i krytyków. Rola Demi Moore w filmie "Striptiz" okazała się jednak większym hitem - aktorka miała już na koncie kilka wysokobudżetowych produkcji, za występ w obrazie...

 • Scenarzyści o dokumentach

  Gildia Scenarzystów Amerykańskich (The Writers Guild of America - WGA) ogłosiła tytuły filmów nominowanych do nagrody za najlepszy scenariusz filmu dokumentalnego. Wśród sześciu wyróżnionych obrazów nie ma uznanego filmu "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore'a.

 • Mariah Carey najbardziej nielubianą artystką?

  ...w rankingu zajęła Jennifer Lopez z wynikiem 23.4 %, a trzecie przypadło Justinowi Timberlake'owi i jego kolegom z grupy 'N Sync (12%). Na dalszych pozycjach znaleźli się m.in. Britney Spears, Mandy Moore, Backstreet Boys, Madonna, Michael Jackson, Enrique Iglesias, Jessica Simpson i Ricky Martin.